logo
16/05
15/05
13/05
10/05
09/05
08/05
2 ...

Остін візьме участь у засіданні «Рамштайну», попри госпіталізацію

13-02-2024 21:191215

Остін візьме участь у засіданні «Рамштайну», попри госпіталізацію
Фото: Getty Images

Міністр оборони Ллойд Остін, якого госпіталізували у неділю після лікування раку простати, візьме участь у засіданні Контактної групи з питань оборони України (формат «Рамштайн»), яке відбудеться 14 лютого.

Про це повідомляє «Голос Америки».

У вівторок Остін мав прилетіти до Брюсселя для участі у очному засіданні Контактної групи з питань оборони України (UDCG), а також у зустрічі міністрів оборони країн НАТО. Однак у понеділок Пентагон скасував ці плани та оголосив, що зустріч по Україні тепер проводитиметься віртуально.

Міністр оборони «нині має намір взяти участь у засіданні UDCG віртуально», повідомив журналістам прес-секретар Пентагону генерал-майор Пет Райдер. Він додав, що Остін «буде гнучким залежно від стану його здоров'я».

Крім Остіна, у віртуальній зустрічі з Україною візьмуть участь голова Об'єднаного комітету начальників штабів генерал К. К. Браун, а також помічник міністра оборони США Селеста Уолландер.

Уолландер також вирушить до Брюсселя разом із постійним представником США в НАТО Джуліанною Сміт, щоб представляти США на міністерській зустрічі НАТО.

У понеділок лікарі повідомили, що очікують на «успішне одужання» 70-річного Ллойда Остіна, який переніс «безопераційну процедуру під загальним наркозом». За інформацією медичного центру, Остін перебуватиме під пильним наглядом протягом ночі.

«Тривале перебування у лікарні не передбачається. Ми очікуємо, що міністр зможе повернутися до своїх звичайних обов'язків уже завтра, – йдеться у заяві, опублікованій наприкінці понеділка. – Прогноз щодо раку залишається відмінним».

Як відомо, наприкінці минулого року міністр оборони США діагностував рак простати. Його багато критикували за те, що він тримав у секреті свій діагноз, операцію та подальшу госпіталізацію через пов'язані з процедурою ускладнень.

Підготував Олександр Чамара, Leopolis.news