logo
15/04
14/04
13/04
12/04
11/04
10/04
09/04
2 ...

Іспанія обіцяє швидко надати Україні партію БТР М-113

15-02-2024 17:431104

Іспанія обіцяє швидко надати Україні партію БТР М-113
Фото: slovoidilo.ua

Іспанія анонсувала швидку передачу Україні партії броньованих гусеничних транспортних засобів М-113 та іншої техніки.

Про це повідомляє «АрміяІнформ» із посилання на Міноборони Іспанії.

«Міністр оборони оголосила про швидке відправлення нової партії броньованих гусеничних транспортних засобів М-113. Дві з них переробили на машини швидкої допомоги. Після них відправлять кілька пожежних, снігоприбиральних машин та транспортних засобів для перевезення особового складу, а також різних матеріалів, включаючи два легкі човни, електрогенератор та установку для очищення води», – йдеться у повідомленні.

Також міністр оборони Іспанії Маргарита Роблес повідомила про передачу різних видів зброї для протиповітряної оборони, операцій «повітря-повітря» та військово-морських операцій.

Крім того, Іспанія братиме участь у шести коаліціях сил і засобів, зазначивши, що це відіграє важливу роль у сприянні просуванню українських сил до повної оперативної сумісності з союзниками та партнерами.

Маргарита Роблес також високо оцінила темпи навчання українських воїнів в Іспанії, яке включає використання систем Patriot, NASAMS та Hawk, а також планування та виконання підводних робіт із розмінування.

Підготував Олександр Чамара, Leopolis.news