logo
14/04
13/04
2 ...

Львівський університет природокористування є учасником програми із впровадження інновацій у сільське господарство

19-02-2024 08:50390

Львівський університет природокористування є учасником програми із впровадження інновацій у сільське господарство
Фото: Львівський національний університет природокористування

Одним із пріоритетів спільної аграрної політики Європейського Союзу на 2023–2027 роки є створення ефективної моделі підтримки й просування знань та інновацій у сільському господарстві та взаємопов’язаних сферах: сільські території, ланцюги доданої вартості, захист довкілля, зміни клімату, збереження біорозмаїття, сталий розвиток суспільства тощо.

Про це повідомляє пресслужба Львівського національного університету природокористування. 

Львівський національний університет природокористування в рамках тісної співпраці з Департаментом агропромислового розвитку Львівської ОДА є активним учасником програми із впровадження системи передачі знань та інновацій у сільськогосподарській галузі (AKIS) на регіональному рівні.

«З метою поширення знань, досвіду та інноваційної підтримки малих фермерів заплановано видання «Довідника для фермера», авторами якого, серед інших знаних науковців регіону, є професори та доценти факультету агротехнологій та екології Львівського НУП», - розповів виконувач обов’язків ректора Василь Лопушняк.

Він зазначив, що упродовж 14–15 лютого 2024 р. відбулися робочі зустрічі колективу авторів із начальником управління Департаменту агропромислового розвитку Львівської ОВА Людмилою Гончаренко та представниками робочої групи з впровадження системи знань та інновацій у сільськогосподарській галузі (AKIS) на регіональному рівні.

Leopolis.news