logo
16/04
15/04
12/04
2 ...

Податківці нагадують, що держреєстрація суб’єктів господарювання – обов’язкова

21-02-2024 16:00189

Податківці нагадують, що держреєстрація суб’єктів господарювання – обов’язкова
Фото: ілюстративне

Працівники відділу фактичних перевірок управління податкового аудиту Головного управління ДПС у Львівській області систематично проводять заходи щодо контролю за дотримання суб’єктами господарювання норм законодавства.

У лютому поточного року в ході проведення контрольно – перевірочних заходів щодо суб’єктів господарювання та фізичних осіб, які надавали послуги з перевезення пасажирів за допомогою таксі, встановлено два факти здійснення господарської діяльності без державної реєстрації. 

За результатами перевірок на порушників складено протоколи про адміністративні правопорушення за ст. 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Для застосування адміністративних стягнень матеріали перевірки скеровано у суд для вжиття відповідних заходів в межах компетенції. 

У Головному управлінні ДПС у Львівській області нагадують платникам податків та громадянам про необхідність реєстрації суб’єктами господарювання у випадку здійснення системної господарської діяльності з продажу товарів (надання послуг), оскільки державна реєстрація суб’єктів господарювання – обов’язкова та базова умова здійснення усіх видів підприємницької діяльності.

Leopolis.news