logo
16/04
15/04
12/04
2 ...

Реп-виконавець BURLA презентував пісню до 10-річчя російсько-української війни (ВІДЕО)

23-02-2024 15:14273

Реп-виконавець BURLA презентував пісню до 10-річчя російсько-української війни (ВІДЕО)

Автор та виконавець хітів: «руський корабль», «Молитва солдата», «Мова»  BURLA випустив пісню до 10-річчя російсько-української війни.

Новий сингл BURLA має назву «10» та присвячений 10 рокам війни в Україні, яка почалася ще у 2014 році.  

Головна ідея пісні та кліпу полягає в тому, що Українці – нащадки козаків та відважні воїни, які століттями відстоювали існування нації. Демон атакував наших предків, але вони вистояли й саме тому сьогодні живуть та існують сучасні українці.  

«На нас випала доля так само воювати за свою землю і вже понад 10 років наше покоління б'ється за існування нації. Ми вистоїмо так само як наші пращури!  Сьогодні у кожного свій фронт: хлопці боронять землю, жінки залишаються вдома та готують передачі на фронт, наші діти проводять благодійні концерти та створюють своїми руками тисячі оберегів для військових. В свою чергу бізнес продовжує роботу та підтримує ЗСУ, а ми музиканти – створюємо нову українську музику, яка нарешті звучить по цілому світі та збираємо своїми виступами гроші на українську армію», – поділився BURLA 

Слова написав Максим Бурла, а над музикою працював Сергій Ранов (RUNSTAR), який відомий по своїй співпраці з KAZKA, WELLBOY, Parfeniuk та багато іншими. Раніше хлопці вже співпрацювали по треках «Розтопи» та «Мова», які зайняли рейтингові позиції в YouTube та Shazam.  

«Я не втомлююся повторювати та просити, щоб ми всі разом продовжували донатити на ЗСУ! Пам’ятайте, що спільними зусиллями ми зможемо подолати демона», – додав співак. 

Патріотична пісня BURLA «10» доступна на всіх цифрових майданчиках, а кліп в YouTube та музичних телеканалах України.

Leopolis.news