logo
16/04
2 ...

Німецькі благодійники продовжують допомагати медичній сфері Львівщини

25-02-2024 18:17216

Німецькі благодійники продовжують допомагати медичній сфері Львівщини
Фото: пресслужба ЛОВА

Начальник Львівської ОВА Максим Козицький зустрівся з генеральним директором компанії Fresenius та директором фонду Medical Intervention Team.

Благодійники з Німеччини допомагають медичним закладам та військовим частинам гуманітарною допомогою, інформує пресслужба Львівської ОВА.

«Дякую величезне за допомогу, для нас вона вкрай важлива. Адже кількість поранених, які її потребують лише зростає»,-  зазначив очільник області.

Як розповіли гості, які зараз відвідують Львівщину, з початку війни вже відправили понад 150 авто з важливими медичними матеріалами на загальну суму приблизно 10 млн євро. Йдеться про важливі ін’єкції, антибіотики тощо.

Десятки сімей у Німеччині підтримують цей проект. Гуманітарний вантаж передали у військові частини на передову і лікарні м. Запоріжжя, Дніпра, Києва, Краматорська, Херсону, Одеси, Вінниці, Донецької області, Харківської області, Миколаєва і області.

Medical Intervention Team співпрацює з благодійними фондами «3 повною довірою», «Сильні з Україною», «Фонд Козицького», численними волонтерами, які  доставляють медикаменти на передову.

Зокрема, що стосується Львівщини, то впродовж 2022-2023 років Львівський обласний госпітал ветеранів війн та репресованих імені Юрія Липи отримав благодійну допомогу у вигляді інфузійних розчинів, антибіотиків, перев’язувального матеріалу, предметів догляду за хворими, наркозного апарату Драгер, апарату ШВЛ Драгер, операційного обладнання, медичних меблів. А також апарат для гострого діалізу та розхідники до нього на суму майже пів мільйона грн.

Львівський перинатальний центр - вкрай необхідні лікарські засоби та сучасний інкубатор закритого типу для довготривалого виходжування новонароджених з екстремально малою масою тіла, апарат ультразвукової діагностики та ще два інкубатори Drager. А КНП ЛОР «КЛІНІЧНИЙ ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ МЕДИЦИНИ» - апарат ШВЛ, інфузійні розчини та розхідні матеріали.

«Ми працюємо далі і кожного тижня продовжуватимемо відправляти допомогу.  Для нас важливо, що ми маємо контакт з медиками тут на місці, до них ми маємо величезну довіру», - розповіли представники Фонду.

В межах візиту благодійники також відвідають низку медзакладів та вшанують полеглих воїнів на Личакові.

«Ми дуже радіємо, що можемо приїжджати сюди і в такий спосіб бути дотичними до перемоги. Ми захоплюємось великою стійкістю і енергією українців у захисті своєї Батьківщини», – додали благодійники.

Присутні обговорили актуальні потреби, серед яких протезування, адаптація воїнів після повернення з фронту, питання мобілізації, інвестицій та логістики.

Leopolis.news