logo
16/04
2 ...

Волонтерам щораз важче доставляти гуманітарну допомогу в Україну

26-02-2024 09:10184

Волонтерам щораз важче доставляти гуманітарну допомогу в Україну
Фото: зі сторінки у Facebook

У суботу, 24 лютого 2024року, у другу річницю широкомасштабного вторгнення російської федерації в Україну, у Львові відбулася польсько-українська транскордонна Конференція з культурної співпраці та гуманітарної допомоги «Міст культур».

Як повідомляють організатори, захід став нагодою зустрітися волонтерам, представникам гуманітарних організацій, установ сфери культури та органів влади обох держав.

Співорганізаторами конференції українська громадська організація «нескорені» та американський благодійний фонд  Костюшка, метою якого є  фінансування програм, що сприяють польсько-американському інтелектуальному та мистецькому обміну.

Участь в обговоренні наболілих питань взяли керівник апарату Львівської обласної військової адміністрації Тарас Грень, депутатки Львівської обласної та міської рад Катерина Кеньо, Ірина Супрун,  Юлія Хомчин, керівники волонтерських організацій з України, Польщі, Ізраїлю та Шотландії.

«Перед початком заходу делегація з Польщі передала українським волонтерам символічний вогонь Солідарності, який сьогодні засвітили по багатьох польських містах як знак підтримки України. Під час заходу обговорили питання, пов’язані з гуманітарною допомогою та захистом культурної спадщини», - розповів керівник ГО «Нескорені» Олександр Лабецький.

Практично всі учасники зауважили, що зараз, на жаль, щораз складніше закордоном знаходити гуманітарну допомогу та організовувати її подальшу логістику до України. Дуже часто  українські волонтери стикаються з численними бюрократичними перешкодами.

Маркіян ВОЙТОВИЧ, Leopolis.news