logo
20/04
19/04
2 ...

Львівська міськрада відсудила 1 млн грн у двох орендарів-боржників

26-02-2024 21:03254

Львівська міськрада відсудила 1 млн грн у двох орендарів-боржників
Фото: ЛМР

Юристи департаменту містобудування Львівської міської ради відсудили на користь громади понад 1 млн грн. Ці кошти заборгували два товариства за користування комунальною землею. Рішення на користь міської громади прийняли в апеляції, тож його вже не можливо оскаржити.

Про це повідомляє пресслужба Львівської міської ради.

За даними департаменту містобудування Львівської міської ради, Товариство з обмеженою відповідальністю «Євроготель» користується земельною ділянкою площею 762 кв. м на вул. Тершаковців, 6-а.

«Борг підприємця “виріс” ще до лютого 2020 року. Наші юристи неодноразово надсилали на адресу ТзОВ “Євроготель” претензії-нагадування щодо оплати боргу. Втім добровільно сплатити кошти там не захотіли. Тож довелось звернутись до суду. Тепер, за рішенням феміди, боржник має сплатити громаді 192 668 грн. До суми боргу тут уже додано інфляційні та 3% річних як штрафні санкції», – кажуть у департаменті містобудування.

Двома земельними ділянками на вул. Єрошенка, 28 користується ТзОВ «Автотранс-Електрон», проте підприємство вже не один рік не платить місту за землю. На липень 2020 року заборгованість становила майже 550 тисяч грн.

«Добровільно сплатити заборгованість ТзОВ також не захотіло. Хоч мало час і можливість. Юристам департаменту містобудування знову довелося йти до суду. Щоправда, тепер підприємець поверне місту майже 870 тис. грн. Адже, крім власне суми боргу, боржникові нараховано також штрафні санкції», – пояснили в департаменті містобудування Львівської міськради.

У Львівській міськраді нагадують орендарям комунальної землі про необхідність вчасної оплати своїх зобов’язань. Адже через суд доведеться платити дорожче.

Підготував Володимир Піняжко, Leopolis.news