logo
16/04
15/04
12/04
11/04
10/04
09/04
2 ...

Зеленський зустрівся зі Спадкоємним принцом Саудівської Аравії: про що говорили (ФОТО, ВІДЕО)

27-02-2024 19:43293

Зеленський зустрівся зі Спадкоємним принцом Саудівської Аравії: про що говорили (ФОТО, ВІДЕО)
Фото: Офісу президента

Під час робочого візиту до Саудівської Аравії Президент України Володимир Зеленський провів зустріч зі Спадкоємним принцом, Прем’єр-міністром Саудівської Аравії Мухаммадом бін Салманом аль Саудом.

Як інформує Офіс президента, Зеленський і Мухаммад бін Салман аль Сауд обмінялися думками щодо поточної ситуації у світі та можливих шляхів завершення війни в нашій країні.   

Сторони обговорили реалізацію Формули миру. Президент України подякував Спадкоємному принцу за цінні поради щодо пришвидшення процесу імплементації низки її пунктів. 

«Лідерство Саудівської Аравії може допомогти знайти справедливі рішення», – вважає Зеленський.  

Президент поінформував Спадкоємного принца про підготовку Україною спільно з партнерами першого Глобального саміту миру на рівні лідерів, який відбудеться у Швейцарії. Володимир Зеленський і Мухаммад бін Салман аль Сауд обговорили змістовне наповнення саміту та можливі кроки заради реального відновлення безпеки для України, всієї Європи та всіх народів світу. 

«Ми однаково зацікавлені в тому, щоб глобальна стабільність була забезпечена», – наголосив Президент.  

Лідери також обговорили конкретні можливості двосторонньої співпраці України та Саудівської Аравії в економічній і технологічній сферах. 

Зеленський і Мухаммад бін Салман аль Сауд доручили командам двох держав працювати за відповідними напрямами, про які йшлося сьогодні під час зустрічі.

Підготував Олександр Чамара, Leopolis.news