Міністр внутрішніх справ Польщі: неприпустимо висипати зерно із транспорту, це – злочин

https://leopolis.news/post/101745/ministr-vnutrishnih-sprav-polshchi-neprypustymo-vysypaty-zerno-iz-transportu-ce--zlochyn-

28/02/2024

Польський міністр наголосив, що висипати зерно із транспорту неприпустимо, і запевнив, що поліція у кожному подібному випадку реагує, а зловмисники будуть затримані, інформує Польське радіо.

За його словами, на всі випадки поліція реагувала оперативно:

«В інтернеті багато різних світлин. Дехто запитує, чому хтось дозволяє це. Поліція насправді відреагувала на окремі інциденти, записала дані цих людей, а в деяких випадках також будуть конкретні повідомлення в прокуратуру. Але цей протест був дуже спокійним і його мирний перебіг був заслугою не тільки поліції, а й відповідальних організаторів».

«Якщо протести мирні, вони можуть відбутися. Неприпустимо висипати зерно із транспорту», – додав Марцін Кєрвінський.

Говорячи про нещодавні інциденти із висипаним українським зерном на території Польщі, Марцін Кєрвінський сказав: «У кожному подібному випадку поліція реагує, і зловмисники будуть спіймані. Це злочин і таку анархізацію суспільного життя польська поліція та уряд Дональда Туска не допустять».

Польські фермери, які у вівторок протестували у Варшаві, задоволені переговорами, які вони провели, зокрема, в Канцелярії прем'єр-міністра. Там вони завершили свою демонстрацію. У Канцелярії прем'єр-міністра вони зустрілися з її керівником Яном Ґрабєцем. За їх словами, вони отримали пропозицію про те, що до 7 березня будуть досягнуті певні компроміси, але конкретних подробиць не повідомлялося.

Як повідомляли, уночі з 24 на 25 лютого на станції Котомеж невідомі розсипали з вагонів 160 тонн українського зерна. Це вже четвертий схожий інцидент з українським зерном.

Підготував Олександр Чамара, Leopolis.news