logo
14/04
13/04
12/04
2 ...

Загиблого на Донбасі батька п’ятьох дітей Юрія Сікиринського посмертно відзначили орденом «Золота Зірка»

28-02-2024 18:10169

Загиблого на Донбасі батька п’ятьох дітей Юрія Сікиринського посмертно відзначили орденом «Золота Зірка»
Фото: wz.lviv.ua

Указом Президента України старшому сержанту Юрію Сікиринському присвоїли звання Герой України.

За особисту мужність та самовідданість воїна посмертно нагородили відзнакою «Золота Зірка», інформує пресслужба Львівської ОВА.  

Юрій Сікиринський проживав у селі Солонка. Із початком повномасштабного російського наступу вступив до лав 125 окремої бригади територіальної оборони. Загинув воїн 14 червня 2023 року поблизу населеного пункту Роздолівка, Бахмутського району.

Зазначимо, що петиція на сайті Президента України про присвоєння звання Героя України Юрію Сікиринському була зареєстрована ще у липні 2023 року. Вона швидко набрала необхідну кількість голосів.

Юрій Сікиринський – учасник обох революцій, збирався приєднатись до лав ЗСУ у 2014 р. як доброволець, але отримав відмову через п’ятьох тоді ще неповнолітніх дітей. Волонтерив, збирав кошти на автомобілі для військових, відвозив автівки на схід країни.

Коли почалось повномасштабне вторгнення, Юрій був за кордоном, але повернувся в Україну і добровольцем приєднався до лав 125 бригади ТРО. Завжди повторював: «Наше покоління „проспало“ Україну, чому наші діти мають тепер воювати? За нашу країну маємо воювати ми…».

У Юрія залишилися дружина і п’ятеро дітей.

Leopolis.news