logo
14/04
13/04
12/04
2 ...

У Самборі п’ятьох полеглих захисників посмертно нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня

28-02-2024 21:26389

У Самборі п’ятьох полеглих захисників посмертно нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня
Фото: Надії Арабської

Диктатор московії путін за три дні задумав захопити Київ, потім денаціоналізувати і демілітаризувати Україну. Але мужні нащадки козаків, Січових стрільців, УПА та Героїв Небесної сотні не дозволили йому здійснити свої злочинні наміри. На жаль, ціною життя багатьох військовослужбовці ЗСУ, у тому числі й уродженців Самбірського району.

Про це повідомив кореспондент Leopolis.news. 

Держава пам’ятає та шанує своїх героїв російсько-української війни. Власне сьогодні голова Самбірської РВА Іван Ільчишин, т.в.о начальника Самбірського РТЦК та СП  Богдан  Семенина виконали Указ президента України, яким він посмертно нагородив орденами «За мужність» ІІІ ступеня п’ятьох уродженців міст і сіл Самбірщини. 

Державних нагород за мужність і любов до України удостоїлися військовослужбовці: Тарас Бобров, солдат із с. Воютичі, Ігор Ваврін – солдат м. Самбір, Михайло Ганьшин –молодший сержант м. Новий Калинів, Роман Затварський – старший сержант м. Самбір, Роман Маркович – солдат с. Ралівка, Юрій Онищенко – солдат с. Чернихів, Андрій Слопак – солдат с. Кобло. Всі вони полягли в зоні бойових дій Харківської та Донецької областей.

В особливій атмосфері ордени за героїв отримували рідні: матері, дружини та діти. Їхнім синам, чоловікам  подякували за те, що вони зробили для захисту Батьківщини від путінської орди, а пам’ять про них залишиться на сторінках новітньої історії, яку написали власним  життям.

Підготував Микола СЕНЕЙКО, для Leopolis.news