Чеський залізничний оператор RegioJet протестував потяг із Праги до Чопа

https://leopolis.news/post/101782/cheskyy-zaliznychnyy-operator-regiojet-protestuvav-potyag-iz-pragy-do-chopa

29/02/2024

Про це повідомляє Finance.ua.

«Вона пройшла успішно. У результаті всі необхідні параметри підтверджено», — сказано в повідомленні.

Офіційні коментарі компанії не надали.

Голова правління Укрзалізниці Євген Лященко раніше повідомляв, що компанія уклала контракт із чеським залізничним оператором RegioJet, який почне виконувати рейси за маршрутом Чоп-Прага з березня.

Зі свого боку в RegioJet повідомляли, що завершили підготовку до запуску сполучення Чоп-Кошице-Прага. Компанія найближчим часом планує запустити другий поїзд із Праги в Україну за новим маршрутом Прага-Кошице-Чоп, тоді як наразі її поїзди курсують до польського Перемишля, звідки здійснюється пересадка на поїзди Укрзалізниці. Було отримано всі необхідні дозволи від залізничних адміністрацій Чехії та Словаччини. У компанії заявляли, що терміни запуску поїзда залежать від УЗ.

Укрзалізниця анонсувала запуск поїзда з Чопа до Праги в партнерстві з RegioJet із середини листопада 2023 року, однак запуск дещо затягнувся.

Власник RegioJet Радим Янчура розповідав, що рейс Чоп-Прага матиме три вагони на 140 місць, із них 80 місць — у спальних вагонах, 60 — у вагонах із місцями для сидіння.

За його словами, ціна квитка становитиме близько 25 євро. У його вартість входитиме безкоштовна вода, кава, доступ до Wi-Fi. Час у дорозі - 13 годин 30 хвилин, включно з паспортним контролем на словацькому кордоні. Вагони з Чопа прямуватимуть у складі поїзда Прага-Кошице, який складається з 18 вагонів. Пасажири будуть забезпечені сніданком і вечерею.

Підготувала Ольга Балух, Leopolis.news