logo
21/04
20/04
19/04
2 ...

У Львові триває будівництво першого з восьми будинків для переселенців

29-02-2024 21:43189

У Львові триває будівництво першого з восьми будинків для переселенців
Фото: ЛМР

На вул. Миколайчука у Львові триває зведення соціального житла для поранених переселенців. Зараз будують перший з 8 будинків. Вже облаштували фундамент, залили бетон та почали встановлювати будівельні конструкції. Загалом тут зможуть мешкати 700 осіб. На спорудження житла Єврокомісія виділила 19,5 млн євро грантових коштів.

Про це повідомляє пресслужба Львівської міської ради.

Директор будівельної компанії «Прогресбуд», яка стала переможцем конкурсу на будівництво першого будинку, Назар Яремчук розповів, що наразі тривають земляні роботи.

«Вже є влаштована основа, фундамент під каркас будівлі. Провели бетонування і почали встановлювати будівельні конструкції. Ми будемо ставити дизель-генератори, сонячні батареї, що дозволять повністю забезпечити будівлю безперебійним електроживленням. До того ж, тут будуть задіяні енергозберігаючі технології, включаючи встановлення теплових насосів», – зазначив Назар Яремчук.

Керівники проєкту з будівництва житла зазначають, що цей проєкт є частиною Програми Nefco in Ukraine «Зелене відновлення України», яка передбачає дотримання вимог щодо «зеленого» будівництва, де у фокусі знаходиться екологія та сталий розвиток.

Як наголошував раніше керівник проєкту Юрій Теліпський, перший будинок буде зведено цьогоріч. 

Підготував Володимир Піняжко, Leopolis.news