logo
21/04
20/04
19/04
2 ...

У «Шегинях» польські фермери заблокували усі вантажівки

01-03-2024 16:492057

У «Шегинях» польські фермери заблокували усі вантажівки
Фото: Укрінформ

Польські фермери, які продовжують блокувати рух вантажного транспорту на шести напрямках пунктів пропуску з Україною, близько 13:00 відмовилися пропускати будь-які вантажівки у пункті пропуску «Шегині».

Про це заявив речник Державної прикордонної служби України полковник Андрій Демченко в ефірі телемарафону, інформує «Українська правда».

«Сьогодні маємо певну зміну по напрямку пункту пропуску «Шегині». О 13-тій годині, як повідомила нам польска сторона, польські фермери відмовилися пропускати будь-які вантажівки, які слідують чи то в бік України, чи то в бік Польщі.

Хоч і до цього на цьому напрямку відмічався критичний мінімум перетину кордону вантажівками. До прикладу, за минулу добу цей напрямок перетнули тільки 47 транспортних засобів в обох напрямках. Після 13 години вантажіки не рухаються взагалі», – сказав Демченко.

Як відомо, польські мітингувальники продовжують блокувати роботу на шести пропускних пунктах: «Ягодин», «Устилуг», «Угринів», «Рава-Руська», «Шегині» та «Краківець».

«Я не вірю, що вони поляки»: генконсулка Польщі у Львові різко засудила протести на кордоні

Як повідомляли, 20 лютого польські фермери оголосили загальний страйк, заблокувавши майже у 200 місцях по всій країні дороги, ключові вузли комунікацій і пункти пропуску на кордоні з Україною. Поляки погрожують блокувати кордон з Україною до квітня та не пропускати автобуси.

Речник МЗС України Олег Ніколенко виступив із заявою, у якій засудив блокування польсько-українського кордону та антиукраїнські гасла з боку протестувальників.

Підготував Олександр Чамара, Leopolis.news