logo
21/04
20/04
19/04
2 ...

Породіллі у Радехові отримуватимуть допомогу розміром 15 тис. грн: що для цього потрібно

02-03-2024 14:55942

Породіллі у Радехові отримуватимуть допомогу розміром 15 тис. грн: що для цього потрібно
Фото: Радехівська міська рада

Радехівська міська рада затвердила Програму підтримки породіль, яка передбачає надання матеріальної допомоги в розмірі 15 тис. грн на кожну народжену дитину.

Як повідомляє Радехівська міська, на сесійному засіданні затверджили Програму підтримки породіль у Радехівській міській територіальній громаді на 2024-2026 роки.

«Метою Програми є надання матеріальної підтримки мешканцям Радехівської міської територіальної громади при народженні дитини, забезпечення необхідних умов для ефективного здійснення соціального захисту громадян, створення умов безпечного материнства, удосконалення планування сім’ї, збереження репродуктивного здоров’я населення, покращання демографічних процесів у населених пунктах громади.

Програма розрахована на виконання протягом 2024-2026 років. Допомога надається породіллям (зареєстрованих та проживаючих на території Радехівської міської територіальної громади), у яких народилася дитина починаючи з 01.01.2024 року», – йдеться у повідомленні.

Для отримання матеріальної допомоги породіллям, що народжували в медичних закладах, та які зареєстровані з дитиною в населених пунктах Радехівської міської територіальної громади, необхідно звернутися до Радехівської міської ради через Центр надання адміністративних послуг Радехівської міської ради та подати пакет документів:

  • заяву одного з батьків, які зареєстровані та проживають в населених пунктах Радехівської міської територіальної громади;
  • довідку про склад сім’ї;
  • копію свідоцтва про народження дитини/дітей (з пред’явленням оригіналів);
  • копію сторінок паспорта одного з батьків, що засвідчують особу та місце реєстрації;
  • копію індивідуального податкового номеру платника податків;
  • довідку лікаря-педіатра (сімейного лікаря) комунального некомерційного підприємства «Радехівська центральна районна лікарня» про перебування дитини під наглядом, з приміткою про місце народження (медичний заклад);
  • декларацію про вибір лікаря, який надає первинну медичну допомогу;
  • реквізити банківського рахунку.

Підготувала Ольга Балух, Leopolis.news