logo
20/04
19/04
2 ...

Судововишнянський міський голова Зеновій Фольтович прозвітував перед громадою

03-03-2024 14:37509

Судововишнянський міський голова Зеновій Фольтович прозвітував перед громадою

Судововишнянський міський голова Зеновій Фольтович прозвітував перед жителями громади про виконану роботу за період 2022-2023рр.. Відкрита зустріч відбулася в Народному Домі м. Судова Вишня на вимогу Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

На звіт міського голови прийшли жителі громади, депутати міської ради, представники громадських організацій, підприємств, установ, виконавчих органів міської ради та інші.

Захід розпочався хвилиною мовчання в пам’ять про усіх загиблих унаслідок збройної агресії російської федерації проти українського народу. Священнослужителі разом із присутніми спільною молитвою просили про ласку і мир для української землі.

Очільник міста детально розповів про те, як Судововишнянська міська територіальна громада долала виклики двох років повномасштабної збройної агресії росії проти України. Зокрема, говорив про підтримку наших захисників, розкрив сферу бюджету громади, підсумував роботу галузей житлово-комунального господарства, освіти, медицини, культури, йшлося про соціальний захист та соціальне забезпечення населення, молодіжну політику, фізичну культуру і спорт.

Як зазначив міський голова Зеновій Фольтович, одним із основних акцентів у роботі міської ради була і залишається освітня сфера, де попри непростий час та складні виклики, триває втілення ідей Нової української школи,  комп’ютеризація та інформатизація, покращення матеріально-технічної бази закладів освіти, забезпечення якісною освітою учнів.

Медична галузь – серед пріоритетних, адже зобов’язана  надавати якісні послуги діагностики, лікування та реабілітації цивільним і військовим. Відтак у медичних закладах вдалося провести ряд ремонтних робіт, придбати нове обладнання,  відкрити нові відділення в міській лікарні.

У звіті міський голова акцентував увагу на допомозі ЗСУ. На виконання Програми підтримки військової частини А4821, яка знаходиться на забезпеченні у військової частини А4054, на 2024 рік, відповідно до рішень  сесії, з міського бюджету спрямовано 1 000 000 грн. субвенції для закупівлі квадрокоптерів.

Міський голова Зеновій Фольтович коротко розповів про плани на 2024 рік та основні соціально-економічні напрямки роботи,  інвестиційну діяльність.

«Головним підсумком 2022-2023 рр. вважаю те, що ми не скоротили жодної соціальної програми, а навпаки їх розширили, працювали над максимальною реалізацією інтересів громади та кожного її мешканця в реальних бюджетно-фінансових, економічних та соціальних умовах» – підкреслив міський голова.

Опісля доповіді Зеновій Фольтович надав відповіді на запитання жителів громади.

 29 лютого на черговій сесії Судововишнянської міської ради Судововишнянський міський голова Зеновій Фольтович прозвітував про діяльність виконавчих органів ради за період 2022-2023 рр. Перед депутатами також звітували про свою роботу старости старостинських округів, керівники підрозділів міської ради.

Звіт Судововишнянського міського голови Зеновія Фольтовича можна переглянути.

Підготувала Галина СОРОКА, Leopolis.news