logo
16/04
15/04
12/04
2 ...

Із квітня Велика Британія виділить £250 млн кредитного ліміту для українського бізнесу

03-03-2024 19:17173

Із квітня Велика Британія виділить £250 млн кредитного ліміту для українського бізнесу
Фото: zn.ua

Кредитний ліміт для українських компаній від британської фінансової установи British International Investment (BII- ред.) стане доступним вже з квітня. Про це йшла мова під час зустрічі Першого віце-прем’єр-міністра України – Міністра економіки України Юлії Свириденко із  генеральним директором British International Investment Ніком О’Донохью. 

Про це повідомляє «Урядовий портал».

BII заявили про загальний ліміт до 250 мільйонів фунтів стерлінгів для фінансування приватного сектора в Україні. Ці кошти стануть доступні через платформу спільного інвестування (Сo-Іnvestment Platform) через залучення партнерських фінансових організацій в Україні. 

«Вдячна British International Investment за те, що долучився до переліку установ, які готові підтримати приватний сектор України. Розширення ліміту до 250 мільйонів фунтів стерлінгів — це підтримка, яка вкрай необхідна Україні для підтримки економічної стабільності і повоєнної відбудови. Раніше BII не було на мапі міжнародних фінансових інституцій, з якими працює Україна. Радію, що відкриваємо для себе нових партнерів, а нові партнери відкривають для себе Україну», — наголосила Юлія Свириденко.

Також сторони домовились про поглиблення співпраці щодо визначення найбільш ефективного способу співпраці з іншими міжнародними фінансовими організаціями при здійсненні спільних інвестицій в Україні, посилення співпраці в рамках Платформи спільного інвестування під керівництвом ЄБРР. Також обговорили прогрес у реалізації реформ й підтримку малого і середнього бізнесу в Україні, залучення інвестицій і розширення доступу до фінансування приватного бізнесу.

Підготував Володимир Піняжко, Leopolis.news