«Возвеличу малих отих рабів німих! Я на сторожі коло їх поставлю слово» – Тарас Шевченко

https://leopolis.news/post/102419/vozvelychu-malyh-otyh-rabiv-nimyh-ya-na-storoji-kolo-h-postavlyu-slovo--taras-shevchenko

12/03/2024

Не само зло, а байдужість до нього приносить біди, війни і страждання.

Царюють часи, а не царі. Часи, де життя не ділиться на розум без решти. Час, де закон один – гроші, все решта – просто рекомендації. І ми вже не люди - ми валюта.

Дивуюся, що вже нічому не дивуюся. Не дивуюся, бо бачу людину, яка думає, що вона - Бог. І робить це так уміло і переконливо, що дивується сам Бог.

Саме в такий момент – в момент, коли людина починає вдавати з себе Бога, приходить диявол. Диявол – атеїст від Бога. Він вірить в людину, в її жадібність, захланність, гординю і пиху. Вірить, що краще ганьба без кінця, ніж ганебний кінець. Вини вистачить усім– гріх тим і цікавий, що дає великий вибір.

Єдиним дієвим антидотом проти отрути гріха є слово – слово правди. Та сама правда, котра, можливо, дуже занудна, стара і неприємна, але з часів створення світу правда була і залишається єдиним способом відрізнити добро від зла.

Тільки голі королі бояться голої правди, а срібну кулю для зла з купи брехливого гною не зліпити. Зло мотивує дурнів і зрадників й демотивує мислячих і свідомих. Роботу зроблено - ідіоти стають ідолами і вимагають поклоніння. Можливо, у світі так багато зла, бо на нього є попит? Тоді ІСУС заплакав – пошлю пророка! І дали людям Небеса для України Тараса! Амінь!