logo
23/05
2 ...

Львівський медуніверситет запрошує майбутніх вступників на День відкритих дверей

12-04-2024 20:11275

Львівський медуніверситет запрошує майбутніх вступників на День відкритих дверей

Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького у цю суботу, 13 квітня, запрошує всіх майбутніх вступників на День відкритих дверей.

Як повідомляє відділ комунікації та промоції вишу, на цій зустрічі ви дізнаєтеся про лідерські позиції нашого Університету серед медичних закладів вищої освіти України, його історію та традиції. Які спеціальності та на яких факультетах тут можна здобути. Почуєте про особливості вступної кампанії у 2024 році та порядок прийому на навчання. 

Наші спікери – декани факультетів – у своїх презентаціях розкажуть про матеріальну базу кафедр, інших навчальних підрозділів, яка дозволяє готувати ЛНМУ ім. Данила Галицького професійних лікарів, стоматологів та фармацевтів. Наші випускники володіють не лише грунтовними теоретичним знаннями, а й досконалими практичними навичками аби надавати високоякісну професійну допомогу пацієнтам!

У програмі Дня відкритих дверей – спілкування із студентськими самоврядними та громадськими спілками, а також ознайомчі екскурсії за напрямками майбутньої підготовки. Наші гості відвідають Музей хвороб людини ім. Д. Зербіно, Анатомічний музей, Ботанічний сад; познайомляться з роботою Стоматологічного медичного центру та Навчально-виробничої аптеки; побачать, як відбувається відпрацювання практичних навичок у Навчальному імітаційному центрі. 

 Отож, чекаємо вас вже наступної суботи, 13 квітня! Буде багато цікавої та корисної інформації та неповторних вражень!

Місце зустрічі: вул. Шимзерів, 3А Актова зала теоретичного корпусу 

Час зустрічі: 13.04.2024р. 10 год.

Для всіх учасників відкрито попередню реєстрацію – https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfMRkNdoQd9O_pv9zi0Q4ZTQiOWijcrZHaCWoxtLt2FMKZNLA/viewfor

Leopolis.news