logo
23/05
2 ...

Львівський ліцей імені Героїв Крут домовився про співпрацю із Львівським університетом фізкультури імені Івана Боберського

11-04-2024 11:05187

Львівський ліцей імені Героїв Крут домовився про співпрацю із Львівським університетом фізкультури імені Івана Боберського
Фото: пресслужба ЛОР

Комунальний заклад Львівської обласної ради «Львівський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут» у середу, 10 квітня, підписав угоду про співпрацю із Львівським державним університетом фізичної культури імені Івана Боберського.

Про це інформує пресслужба ЛОР.

«Така спільна діяльність покращить якість освітнього процесу в обох закладах. Ліцей буде допомагати студентам у здобутті військових знань та навичок, а університет сприятиме фізичному розвитку крутян та дозволить використовувати свої спортивні об’єкти.

Крім того, університет має великі напрацювання у вихованні лідерського характеру та у формуванні психології перемоги. І ми будемо переймати їх досвід для спільної справи.

Дякуємо ректору університету Ярославу Свищу за ініціативу та небайдужість до виховання української молоді», - зазначив начальник Львівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут, полковник Юрій Гусар.

Leopolis.news