logo
21/05
2 ...

Бібліотеки Львівщини щороку приймають понад 150 тис. відвідувачів

12-04-2024 20:25350

Бібліотеки Львівщини щороку приймають понад 150 тис. відвідувачів
Фото: ubi.org.ua

Сьогодні, 12 квітня, відбулась нарада з керівниками трьох бібліотечних установ обласного підпорядкування під головуванням заступника голови Львівської ОВА Івана Собка. 

Про це повідомляє пресслужба ЛОВА.

Під час наради розглянули питання діяльності обласних бібліотек за перший квартал цього року. Обговорили фінансові показники роботи закладів, списання російської літератури, співпрацю з грантодавцями, реалізацію проєктів за кордоном. Актуальними є питання зміцнення матеріально-технічної бази установ, залучення інвесторів.

Львівська обласна бібліотека для дітей реалізувала грантовий проєкт (посольства США) інформаційно-психологічної безпеки для дітей та підлітків – «П’ята стихія», та вдруге стала переможцем міжнародної премії EIFL 2023. Переважна більшість учасників, 550 дітей – ВПО.

Завдяки співпраці з благодійними організаціями та EPAM Ukraine (найбільша ІТ-компанія в Україні) Львівської бібліотеки для дітей отримала 6 ноутбуків і 8 моніторів минулого року та 5 Apple iPad у цьому році.

«Зміцнення матеріально-технічної бази установ є важливим завданням, яке може мати значний вплив на користувачів, громаду та суспільство в цілому. Залучення інвесторів може допомогти у фінансуванні покращення комп'ютерної бази бібліотек та забезпечити доступ до інформації, освітніх ресурсів та інших інструментів для всіх», – зауважив  заступник начальника Львівської ОВА Іван Собко.

Обласні бібліотеки активно працюють у напрямку інклюзивності та доступності. Адже, серед відвідувачів книгозбірень є багато слабозорих, людей з обмеженими можливостями, різної вікової групи та представників різних культур. У бібліотеках діють різноманітні заходи для людей з інвалідністю. Бібліотеки роблять усе можливе, щоб люди з інвалідністю мали доступ до культурних, освітніх, дозвіллєвих послуг, цікавих творчих проєктів та інформаційних технологій.

Підготував Володимир Піняжко, Leopolis.news