logo
25/05
24/05
23/05
22/05
2 ...

Трьох мешканців Львівщини судитимуть за підтримку збройної агресії рф

12-04-2024 19:35679

Трьох мешканців Львівщини судитимуть за підтримку збройної агресії рф
Фото: Львівської обласної прокуратури

За процесуального керівництва Львівської обласної та Червоноградської окружної прокуратур скеровано до суду обвинувальні акти стосовно трьох громадян України за фактами поширення комуністичної символіки та пропаганди комуністичного тоталітарного режиму (ч. 1, 2 ст. 436-1 КК України).

Також двом із них інкриміновано виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії рф проти України, глорифікація її учасників (ч. 2, 3 ст. 436-2 КК України), інформує відділ інформаційної політики Львівської обласної прокуратури.

Слідством встановлено, що двоє чоловіків та жінка протягом 2017-2023 років неодноразово поширювали через власні акаунти у «Однокласниках» публікації із забороненою символікою комуністичного тоталітарного режиму.

Окрім цього, двоє обвинувачених у вищезгаданій соцмережі розповсюджували фото та відео матеріали, у яких заперечували та виправдовували збройну агресію рф, розпочату у 2014 році.

Зокрема, 49-річний чоловік зазначав, що українці – нацисти, а збройні сили рф прийшли врятувати населення країни, цим самим заперечуючи тимчасову окупацію територій України.

Окрім цього, інша обвинувачена поширила матеріал, в якому закликалось підтримувати росію, її президента та вказувалось, що війна рф проти України є «праведною».

Досудове розслідування – Управління СБУ у Львівській області та Червоноградське РВП Головного управління Нацполіції області.

Leopolis.news