logo
23/05
2 ...

Лави підрозділів ДСНС поповнили ще 125 лейтенантів, які закінчили Львівський університет БЖД (ФОТО)

13-04-2024 17:51797

Лави підрозділів ДСНС поповнили ще 125 лейтенантів, які закінчили Львівський університет БЖД (ФОТО)
Фото: Львівська ОВА

Сьогодні, 13 квітня, відбулися урочистості з нагоди випуску бакалаврів Львівського державного університету безпеки життєдіяльності.

Про це повідомляє пресслужба Львівської ОВА.

Сьогодні, 13 квітня, з нагоди випуску бакалаврів Львівського державного університету безпеки життєдіяльності привітали голова Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький.

«Сьогодні лави бойових підрозділів ДСНС поповнили ще 125 лейтенантів, які закінчили Львівський державний університет безпеки життєдіяльності. Але невідʼємною частиною великої сімʼї рятувальників України ви стали задовго до випускного, адже волонтерили, зокрема, на гуманітарних складах нашої області, куди по допомогу зверталися ті, хто через війну втратив усе.

Маючи круту психологічну підготовку, професійно розраджували та скеровували тисячі розгублених людей, які в паніці тікали на Львівщину, бо їхні рідні області обстрілювали. Разом з досвідченими колегами гасили пожежі і рятували найцінніше – людські життя, коли ворог атакував нашу критичну інфраструктуру.

Дорогі випускники, на жаль, живемо у такий час, коли ви не змогли сповна відчути, що таке студентське життя. Але, маю надію, точно відчуваєте, наскільки цінний для нашої держави й усіх наших людей той шлях і та місія, яку ви обрали для себе. 

Батькам наших випускників велика шана за те, що ви довірити своїх дітей такій важливій професії.

Дякую керівництву та колективу Львівського державного університету безпеки життєдіяльності за те, що ви даєте практичні та актуальні знання.

Ваш університет уже є лідером національної освіти, він входить до Асоціації вищих навчальних закладів Європейського Союзу, які працюють у галузі безпеки людини, і ви з кожним роком продовжуєте зростати. Зокрема дякую вам за створення та розвиток нових освітніх програм, наприклад, інженерного забезпечення саперних, піротехнічних та вибухових робіт. Це вимога нашого часу. Дякую, що йдете в ногу з ним», – наголосив Максим Козицький.

Також на урочистому заході були присутні Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко, Міністр внутрішніх справ Литви Аґне Білотайте, Міністр внутрішніх справ Латвії Ріхардс Козловскіс, Міністр внутрішніх справ Естонії Лаурі Ляенеметс.

«По-особливому приємно, що усіх випускників особисто приїхали привітати не лише Міністр внутрішніх справ України, а й Міністри внутрішніх справ Литви, Латвії та Естонії. Це ще один дуже важливий вияв солідарності країн Прибалтики з нашою державою. Цінуємо це», – додав очільник області.

Випускники 2024 року – представники з усіх регіонів нашої країни, які отримали професійну підготовку та готові працювати для захисту та підтримки наших співгромадян. 11 випускників Львівського університету – з прифронтових територій, а саме Донецької, Одеської та Миколаївської областей.

Сьогодні свій випускний у Львові відзначили також студенти Національного університету цивільного захисту України та Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля.

Урочисто вручили дипломи з відзнакою одинадцятьом відмінникам Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, дев'ятьом випускникам Національного університету цивільного захисту України та дев'ятьом випускникам Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля Національного університету цивільного захисту України.

Як зазначив Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко, сьогодні справді урочиста і важлива подія для нашої країни.

«Сьогодні Україна переживає важкі часи. По лінії фронту протяжністю 1100 км йдуть активні бойові дії. Противник тисне на нас з повітряного простору по всій державі. І Львівщина, і весь захід України потерпає від ударів БпЛА та ракет ворога, і першими, хто приїжджає на ліквідацію, – це наші рятувальники. 

На жаль кожного дня ми маємо поранених та загиблих працівників, наших Героїв, вони й надалі могли б працювати на благо нашої країни, але їх життя обриваються через нищівні і підступні удари ворога.

Я бажаю, щоб у вашому професійному житті, і МВС зробить для цього усе можливе, щоб ви були забезпечені засобами безпеки і обладнання, а також екіпірування, щоб не наражати вас на смерть.

Горджуся кожним і кожною, хто проходив службу у Харківській, Сумській, Донецькій, Запорізькій, Миколаївській, Херсонській областях, саме в цих областях нашої держави, тому що саме ви приходите на допомогу нашим громадянам. 

Ви повинні розуміти, що сьогодні ви виходите в доросле життя. На вас чекає багато викликів, тож бажаю вам не схибити на цій дорозі. Стійкості вам заради нашої країни, нашого сильного волелюбного народу. Слава Україні!», – привітав випускників Ігор Клименко. 

Підготувала Ольга Балух, Leopolis.news