logo
25/05
24/05
2 ...

Призначено командувача ОК «Захід»

15-04-2024 09:58425

Призначено командувача ОК «Захід»
Фото: зі сторінки у Facebook

Командувачем військ оперативного командування «Захід» призначено бригадного генерала Володимира Шведюка.

Про це повідомляється на сторінці ОК «Захід» у Facebook.

«Шановні офіцери, сержанти, солдати! Відсьогодні, маю за честь очолити, без перебільшень, одне із найпотужніших військових з’єднань Збройних Сил України.

Дуже вдячний за довіру командуванню, яке поклало на мене цю відповідальну місію. Це велика честь і привілей, і я розумію, що воно несе за собою велику відповідальність перед вами, перед нашими військовими частинами і перед Україною.

Ми, як потужний організм, стоїмо перед великими викликами та завданнями, які потребують нашої кропіткої роботи, відданості та професіоналізму. Ядро оперативного командування «Захід» - велика кількість досвідчених офіцерів, готових долати будь-які труднощі. І я вірю, що ваш потенціал як команди досягне ще більших успіхів», – йдеться у зверненні Шведюка.

За словами Шведюка, він прагне до того, щоб командування ОК «Захід» стало зразком військової досконалості та тактичної майстерності.

«Разом ми зміцнимо нашу обороноздатність і продемонструємо непохитну відданість захисту нашої країни. Нам немає іншого вибору, як перемогти. І ми це зробимо», – зазначив він.

Володимир Шведюк народився 23 червня 1969 року у Вінницькій області в родині військового. Вже у 1990 році він служив у танкових військах, після чого вирушив на службу до Німеччини. Повернувся до України вже у 1992 році.

У 2003 році служив у морській піхоті Криму. Пізніше перейшов до берегової охорони. Під час АТО, у 2014 році, переїхав разом із сім'єю до Чернівців. Вже у 2015 році, після рішення повернутись на службу, був назначений на посаду начальника штабу - першого заступника командира 59-ї окремої мотопіхотної бригади. Зокрема:

  • у 2016 році очолив посаду військового комісара Чернівецького обласного військового комісаріату ОК «Захід»;
  • з 2018 по 2019 роки очолював посаду командира 59-ї окремої мотопіхотної бригади;
  • до березня 2022 року перебував на посаді заступника командувача сил Тероборони ЗСУ;
  • з березня 2022 року очолив штаб угруповання Об’єднаних сил;
  • з січня 2024 року обіймав посаду начальника штабу - заступник командувача Сил ТрО ЗСУ.

Підготувала Ольга Балух, Leopolis.news