Зеленський: І Україна, і Близький Схід однаково заслуговують на справедливий і надійний мир

https://leopolis.news/post/104229/zelenskyy-i-ukrana-i-blyzkyy-shid-odnakovo-zaslugovuyut-na-spravedlyvyy-i-nadiynyy-myr

15/04/2024

Про це він сказав у своєму вечірньому зверненні. 

«Потрібно робити все, щоб зло та війни не розповзалися світом – ані у Європі, ані на Близькому Сході, ані будь-де ще. Я дякую всім, хто це розуміє. Кожен, хто може дати захист життю, повинен це робити. Кожен, хто може обмежити потенціал терору, повинен це робити. І Україна, і Близький Схід, і всі інші частини світу однаково заслуговують на справедливий і надійний мир», – зазначив він. 

За словами Зеленського, сучасна авіація доводить свою ефективність, сучасні системи ППО здатні давати захист життю – «зараз на Близькому Сході це було продемонстровано, коли авіація та ППО збивали іранські ракети та «шахеди», які були спрямовані проти Ізраїлю». «Увесь світ бачить, що таке справжній захист. Бачить, що це можливо. І весь світ побачив, що Ізраїль у цьому захисті був не наодинці – загрозу в небі знищували й союзники. І коли Україна говорить союзникам, що єдність дає найкращий захист, ефективність цього вони вже самі добре знають. Знають і забезпечують. І коли Україна каже, що союзникам не можна заплющувати очі на російські ракети та дрони, це означає, що треба діяти, і діяти сильно», – додав він.

Підготував Олександр Чамара, Leopolis.news