logo
27/05
26/05
2 ...

Ліцеїстів Львівського ліцею імені Героїв Крут навчали основам тактичної медицини

15-04-2024 11:08184

Ліцеїстів Львівського ліцею імені Героїв Крут навчали основам тактичної медицини
Фото: пресслужба ЛОР

Комунальний заклад Львівської обласної ради «Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» провів навчання основам тактичної медицини для вихованців комунального закладу Львівської обласної ради «Львівський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут».

 

Про це інформує пресслужба ЛОР.

«Один із найважливіших напрямків підготовки ліцеїстів – знання з домедичної допомоги. Упродовж навчального року хлопці та дівчата відпрацьовують основи цивільної допомоги під керівництвом офіцерів-вихователів на тренажерах у класі безпеки. Наступний вищий рівень знань та навичок – основи тактичної медицини.

Таку кількаступеневу програму ми впроваджуємо у ліцеї вже не перший рік. Адже знання та навички меддопомоги потрібно постійно повторювати, оновлювати, удосконалювати», - розповіли в ліцеї.

У свою чергу, у Львівському обласному центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф наголосили, що знання з тактичної медицини рятують життя.

«Дякуємо крутянам за жагу до навчання, активність під час тренінгу та за вибір майбутньої професії», - додали в медустанові.

Leopolis.news