logo
21/05
2 ...

У Львівському медуніверситеті відбувся День відкритих дверей (ФОТО)

16-04-2024 14:00485

У Львівському медуніверситеті відбувся День відкритих дверей (ФОТО)
Фото: відділ комунікації і промоції ЛНМУ ім. Данила Галицького

Промоційна кампанія знайомства майбутніх вступників із Львівським національним медичним університетом ім. Данила Галицького стартувала ще в середині березня. Цьогорічні випускники шкіл впродовж трьох тижнів мали нагоду познайомитися із спеціальностями, які можна здобути в Університеті, побували в навчальних підрозділах, спробували себе в ролі стоматолога, фармацевта чи лікаря-реаніматолога. 

Про це повідомляє відділ комунікації та промоції Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького.

Підсумковим заходом весняних побачень з майбутніми  вступниками став День відкритих дверей, на який прийшло чимало охочих у супроводі батьків чи друзів.  Відбувся він в актовій залі теоретичного корпусу Університету. Спершу про ЛНМУ як найстарший та найповажніший заклад медичної освіти не лише в Україні, а й у Східній Європі розповіла виконувачка обов`язків ректора Університету, доцентка Ірина Солнинко. Вона розповіла про тяглість традицій навчання медичним професіям та новаторства, які завжди були притаманні закладу освіти. Відтак, зараз триває процес ліцензування нових освітніх програм, і маємо сподівання, що до початку вступної кампанії Університет до звиклих додасть ще кілька конкурсних пропозицій по здобуттю професій у стінах Університету.

Далі прийшла черга деканів представляти факультети та спеціальності, які можна на них здобути. Чому варто обирати професію лікаря розповіла деканка медичного факультету  №1, професорка Марта Колішецька. Про особливості професії педіатра та можливості, які матимуть ті, хто її здобув повідомив декан медичного факультету №2, доцент Олег Капустинський. Що можуть фармацевти та до яких винаходів людства вони причетні – цими секретами поділився декан фармацевтичного факультету, доцент Данило Камінський. І про найпопулярнішу серед вступників спеціальність – стоматологію – та інноваційну базу, на якій її здобувають  розповів декан стоматологічного факультету, професор Роман Огоновський. Присутні в залі дізналися про особливості цьогорічної вступної кампанії та правил, які вже вступили в дію,  від відповідального секретаря Приймальної комісії Університету, доцента Остапа Мигаля. 

Своїми лайфхаками поділилися з майбутніми вступниками студентські активісти – голова ГО «Львівське медичне братство» Юстина Федчишин та Андріяшина Катерина – членкиня Студентського наукового товариства Університету.

Впродовж зустрічі присутні мали змогу ставити запитання в чаті, які згодом озвучив член приймальної комісії, доцент Юрій Кузьмінов. Практично на всі – а їх було майже півсотні – представники Університету дали вичерпні відповіді.

Друга частина Дня відкритих дверей передбачала екскурсії-знайомства з підрозділами Університету, відповідно до інтересів майбутніх абітурієнтів. Найбільше, традиційно, виявилося шанувальників медичних професій, відтак з них було сформовано три групи, які у супроводі студентів мали нагоду відвідати музеї анатомії, хвороб людини та симуляційний центр. Майбутні фармацевти та стоматологи, своєю чергою, ознайомилися із Навчально-виробничою аптекою та Медичним стоматологічним центром Університету. 

Тож День відкритих дверей продемонстрував щиру зацікавленість випускників шкіл у медичних професіях та готовність їх здобувати в Україні завдяки стійкості та щоденному подвигу наших Збройних Сил!

Leopolis.news