logo
23/05
22/05
21/05
20/05
18/05
17/05
16/05
15/05
2 ...

У Львові із великим сольним концертом виступить YAKTAK

16-04-2024 18:40552

У Львові із великим сольним концертом виступить YAKTAK

Його голос закохує з перших нот, а його пісні залишаються в серці вже після першого прослуховування. У неділю, 7 липня, у Львові на !FESTrepublic (вул. Старознесенська, 24-26)  із великим літнім концертом виступить талановий та харизматичний YAKTAK. Початок концерту о 19:00, повідомляють організатори.

Подія відбудеться у рамках концертного туру містами України, повідомили організатори VINIL Concert agency.

YAKTAK — це поп, реп, рок в одному поєднанні. Він не має стильових кордонів, але має своє чітке бачення.

У молодого виконавця, який вже встиг стати надзвичайно популярним серед шанувальників, є велика амбітна ціль — витіснити російські треки зі всіх топ-чартів. І це артистові чудово вдається, адже його пісні «Порічка», «Не мовчи», «Чекає вдома», «Ти така вродлива», «В пустій кімнаті», «Уночі», «Нижча зростом» та багато інших з легкістю залітають в тренди YouTube, збирають мільйони переглядів та завойовують серця слухачів.

Ще однією особливістю YAKTAK є гітара. На кожну композицію вона одягається у образ, який перегукується із піснею, із словами та музикою, що звучать.

«Пісні YAKTAK влучно поєднуються з життєвими переживаннями кожного з нас! Адже він співає мовою душі, тож у нього є що Вам сказати. Чудовою нагодою стане великий літній концерт 7 липня у Львові! На гостей вечора чекатимуть найпопулярніші пісні виконавця, нові премʼєри та зіркові гості!», – запрошують на концерт організатори VINIL Concert agency.

Квитки за посиланням:  

https://bitly.ws/3gz9m

Зазначимо, що частина коштів з концерту відправлять на ЗСУ, а також на концерті ініціюють збір на авто для сил спеціальних операцій.

Leopolis.news