logo
23/05
2 ...

У Трускавецькій громаді запрацювала школа «Батьки в темі»

16-04-2024 20:04392

У Трускавецькій громаді запрацювала школа «Батьки в темі»
Фото: ЛОВА

Вчора, 15 квітня, відбулось відкриття сьомої безоплатної Школи відповідального батьківства «Батьки в темі» для сімей, які очікують малюків або є батьками дітей до 3-х років. Організатори заходу – БО «Дія.МИ» спільно з партнерами – Службою у справах дітей ЛОВА, Львівським обласним центром соціальних служб та за підтримки Трускавецької міської ради і Служби у справах дітей Трускавецької міської ради.

Про це повідомляє пресслужба ЛОВА.

«Львівщина постійно працює з сім’ями та дітьми, бо це наше завдання. Та я мрію про день, коли в нас не буде роботи, бо всі інтереси дітей задоволені і вони живуть в сім’ях», – відзначив заступник голови Львівської ОВА Іван Собко на відкритті заходу.

З вітальними словами звернувся мер Трускавця Андрій Кульчинський, який висловив захоплення щодо організації заходу. «Ми раді підтримати ініціативу Школи відповідальних батьків, бо для нас важливо дбати про дітей і піклуватись про те, щоб допомагати виховувати їх здорових, щасливих і впевнених в собі. Це важливий у наш час проєкт про майбутнє міцних українських родин та їх підтримку. Бажаю батькам отримати цінні знання та досвід. Дякую всім організаторам та партнерам», – відмітив Андрій Кульчинський.

«Дуже цінно, що сьогодні жителі Львівщини мають можливість долучатись до таких послуг безоплатно і отримати якісну, сучасну та доказову інформаційну підтримку від спеціалістів. Ми розуміємо, що не кожна родина має можливість долучатись або відвідувати певних експертів, а ця Школа дає вільний доступ до консультацій з догляду, виховання та лікування дітей. І тим самим ми підвищуємо Батьківський потенціал», – привітав учасників школи начальник Служби у справах дітей Львівської ОВА Володимир Лис.

Також подякував за можливість долучитися до проєкту начальник Львівського обласного центру соціальних служб Ярослав Бордіян.

«Сім’я – це наш потенціал. Дитина щаслива лише у сім’ї. Ця Школа відповідального батьківства – це передумова того, що діти будуть виховуватися у родині і сім’я буде отримувати задоволення від свого батьківства. Продовжуємо підтримувати і дбати про українську сім’ю», – додав Ярослав Бордіян.

Голова правління БО «Дія.МИ» Софія Крушельницька подякувала партнерам за злагоджену співпрацю і підтримку організації Школи батьківства. Також зазначила, що метою Школи є інформаційна підтримка, навчання та створення ком’юніті батьків та експертів для обміну досвідом з лікування, виховання та догляду за дітьми до 3-х років. І це все для того, аби робити батьківство легшим та щасливішим. 

«Впевнена, що кожна мама і тато – вже одразу є найкращі батьки для своєї дитини», – додала Софія Крушельницька.

Лекторкою заходу була експертка Школи відповідального батьківства – консультантка з грудного вигодовування Ірина Дубровська, яка поділилась найважливішим про ефективне годування малюків, успішне введення прикорму та особливості харчового інтересу дітей.

Після лекції, всі охочі мали змогу індивідуально поспілкуватись з консультанткою і отримати доказові відповіді та сучасні рекомендації. На захід завітали 15 сімей учасників. Поки батьки слухали лекцію, для дітей організували дитячі зони та майстер-класи. Після завершення заходу відбулась фотосесія з малюками та вручення подарунків. 

Нагадуємо, що Школа у Трускавецькій МГ триватиме місяць і включає офлайн та онлайн-заняття з нутриціологинею, дитячою стоматологинею, а також психологом та педіатром.

Приємною новиною є те, що всі, хто не встиг стати учасниками навчання в своїх громадах, можуть долучитися до онлайн частини. Для цього потрібно написати організаторам в Фейсбук https://www.facebook.com/bo.diiamy, Інстаграм або ж бути в курсі всіх новин, долучившись до онлайн-ком’юніті https://t.me/batkyvtemi.

Підготував Володимир Піняжко, Leopolis.news