logo
22/05
2 ...

На Стрийщині перевірили водні об’єкти щодо експлуатації водного транспорту

22-04-2024 21:30240

На Стрийщині перевірили водні об’єкти щодо експлуатації водного транспорту
Фото: Львівська ОВА

Днями працівники департаменту дорожнього господарства спільно з представником Подільсько-Карпатського міжрегіонального управління Державної служби морського та річкового транспорту України  оглянули базу для стоянки малих суден «Шепільська» стосовно експлуатації водного транспорту. За результатами огляду зазначену відпочинкову базу допустили до експлуатації за призначенням.

Про це повідомляє пресслужба Львівської ОВА.

Для попередження аварійності на малих суднах та  проведення профілактичної роботи щодо дотримання Правил плавання малих суден, робоча група здійснила огляд міського ставу у місті Моршин. За результатами огляду порушень не було.

 «Основним завданням огляду була перевірка дозвільної документації та проведення превентивно-роз’яснювальної роботи щодо запобігання аварійних випадків з маломірними суднами, прав та обов’язків керівників баз та відповідальних осіб за систему управління безпеки судноплавства», – повідомляє директор департаменту дорожнього господарства ЛОВА Орест Шуліковський.

Відповідно до Закону України № 1054-ІХ «Про внутрішній водний транспорт», місцеві державні адміністрації:

  • погоджують проведення спортивних та інших масових заходів на воді;
  • відкривають бази для стоянки малих суден і бази для стоянки спортивних суден, здійснюють їх огляди, оприлюднюють інформацію про такі бази на своїх офіційних веб-сайтах;
  • контролюють дотримання правил безпечної експлуатації баз для стоянки малих суден.

Підготувала Ольга Балух, Leopolis.news