logo
21/05
20/05
2 ...

У ЛНУ ім. І. Франка стартувала третя хвиля студентської ініціативи «UniWeek»

22-04-2024 20:48256

У ЛНУ ім. І. Франка стартувала третя хвиля студентської ініціативи «UniWeek»

22 квітня 2024 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка за ініціативи Студентського уряду стартував проєкт «UniWeek», до якого долучилися близько 300 школярів. Цьогоріч ініціатива організована за підтримки приватної української фундації «ЗМІН».

Про це повідомляє пресцентр університету.

«UniWeek» – це унікальний освітній проєкт, метою якого є ознайомлення учнів 10-11 класів з освітніми програмами Університету. Школярі матимуть змогу на тиждень стати справжніми студентами: відвідувати лекції і практичні заняття, поспілкуватися з майбутніми викладачами, зрозуміти структуру навчання і функціонування університетських підрозділів.

Студентський уряд вже втретє організовує цей проєкт, який є чудовою можливістю для абітурієнтів відчути атмосферу Університету і впевнитися у виборі майбутньої спеціальності. Ініціатива є своєрідним містком між шкільним життям та студентськими роками, котрий допоможе школярам підготуватися до нового освітнього етапу.

Сьогодні в Актовій залі Університету відбулася перша зустріч майбутніх абітурієнтів з організаторами та кураторами заходу. На початку до вітального слова запросили Ректора Університету, члена-кореспондента НАН України, професора Володимира Мельника, який подякував Студентському урядові за організацію проєкту та звернувся до школярів з побажаннями продуктивного тижня.

«Ваша сьогоднішня присутність тут ознаменовує Ваше бажання дізнатися більше про майбутнє навчання. Адже щоб зробити правильний вибір, треба мати повну інформацію про заклад вищої освіти, у якому проведете свої студентські роки. Львівський університет за своєю природою – унікальна соціокультурна інституція або ж навіть феномен, який має демократичні форми організації, повноту повноважень студентського самоврядування для вирішення не тільки навчальних питань, але й культурного зростання молоді. Тут є й провідні наукові школи європейського та світового рівнів.  Університетські факультети і кафедри будують сучасні освітні програми, які ґрунтуються на новітніх досягненнях науки та передових дослідженнях у математичній,  соціально-гуманітарній та природничій сферах. Щиро надіюся, що вже скоро всі Ви будете навчатись на одному з наших факультетів», – наголосив Володимир Мельник.

Опісля слово надали заступниці начальника Управління освіти Львівської міської ради Галині Пирин, яка подякувала студентському самоврядуванню та адміністрації Університету за організацію освітніх ініціатив та проєктів для школярів.

«Вважаю, що у фокусі будь-якого навчального процесу має бути лише правда, тому важливо, що «UniWeek» дасть можливість учням 10-11 класів відкрити кулісу правди найближчого майбутнього, яке їх очікує. Велика подяка Студентському уряду, проєкти якого допомагають школярам визначитись з майбутньою спеціальністю. Завдяки цим ініціативам стає більше фахівців, котрі відбудовуватимуть нашу країну після перемоги». – акцентувала Галина Пирин.

Представниця приватної української фундації «ЗМІН», проєктна менеджерка Дарина Шутяк розповіла школярам та студентам про організацію та подякувала адміністрації та Студентському уряду Університету: «Рада сьогодні бути тут, з Вами, і розпочинати разом цей продуктивний тиждень. Для нашої фундації дуже цінно підтримувати «UniWeek», ми вдячні всім організаторам за цю чудову ініціативу, цінні та цікаві підходи до створення проєкту, завдяки якому в учнів є можливість дізнатися більше про університетське життя».

На завершення до майбутніх абітурієнтів звернулася голова Студентського уряду Анжеліка Кульчицька, яка розповіла учасникам про організаційні моменти та побажала насиченого та цікавого проведення часу в Університеті.

«Наш проєкт має на меті розповісти і показати Вам, якими можуть бути студентські роки, які Вас чекатимуть вже за кілька місяців, коли ви почнете навчання у Львівському університеті. Впродовж цього тижня ви зможете ознайомитися з роботою нашого Університету та, власне, тих факультетів, які Ви обрали. Координуватимуть усі події студенти-порадники, з якими Ви маєте змогу сьогодні познайомитися. Ми сподіваємося, що наш проєкт «UniWeek» сподобається всім учасникам і щиро бажаємо Вам сповна насолодитися атмосферою студентських буднів та нашою Alma Mater», – наголосила Анжеліка Кульчицька.

Після завершення урочистостей майбутні абітурієнти вирушили на знайомство з обраними факультетами, своїми кураторами та тимчасовими одногрупниками. Загалом «UniWeek» триватиме з 22 по 26 квітня і впродовж цього часу школярів чекатимуть не лише насичені студентські будні, а також додаткові неформальні заходи, котрі для них організували представники Студентського уряду.

Leopolis.news