logo
27/02
26/02
25/02
24/02
2 ...

«єРобота»: у розвиток підприємництва Львівщини вже інвестували 590 млн грн

09-05-2024 10:09910

«єРобота»: у розвиток підприємництва Львівщини вже інвестували 590 млн грн
Фото: Львівська ОВА

Від старту урядових програм «Власна справа» та «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей» проєкту «єРобота», тобто з липня 2022 року, фінансові вливання держави у розвиток підприємництва на Львівщині станом на сьогодні склали понад 590 млн грн.

Про це повідомив директор Львівського обласного центру зайнятості Василь Барилюк, інформує пресслужба Львівської ОВА.

За його словами, заявки щодо участі у програмах фінансової підтримки бізнесу приймають й надалі. Майже 2040 учасників програми «Власна справа» вже отримали 483,3 млн грн грантових коштів для придбання обладнання, матеріалів, оплати оренди приміщень і покриття інших видатків, пов’язаних з масштабуванням підприємницької діяльності. Також 17,9 млн грн для започаткування або розширення бізнесу надійшли на рахунки 44 ветеранів і членів їхніх сімей.

За результатами розгляду документів, що були подані з 25 березня до 7 квітня 2024 року з урахуванням доопрацьованих заяв попередніх періодів, Державний центр зайнятості ухвалив рішення про надання мікрогрантів у розмірі від 50 тис. до 250 тис. грн ще 73 претендентам з нашої області: 70 за програмою «Власна справа» і 3 за ініціативою «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей». Відтак Львівщина, як і торік, за кількістю грантоотримувачів входить до трійки лідерів.

Підприємці, котрі у сьомій хвилі вибороли право на мікрогрант, планують розширити виробництво меблів, дерев’яних ікон і картин, розвивати бізнес у галузі медицини, відкрити майстерні з ремонту автомобілів або гаджетів, а також пекарні, кафе, салони краси, ресторани, магазини тощо. Ветерани мають намір зайнятися готельною справою, надавати у фітнес-клубі послуги військовим для відновлення ключових функцій після поранення, задовольняти потреби сільгоспвиробників у літальних апаратах і реалізовувати до них деталі.

Загалом за результатами реалізації грантових програм на Львівщині створять понад 5 тисяч робочих місць.

Подати заявку для участі в урядових ініціативах проєкту «єРобота» можна через портал «Дія» (https://bit.ly/3Wcsg43), консультації надають у підрозділах Львівського ОЦЗ (контакти – https://salo.li/2e58899) або в онлайн-режимі у Львівському центрі професійно-технічної освіти ДСЗ (деталі – https://salo.li/61510B9).

Підготувала Ольга Балух, Leopolis.news