logo
17/06
2 ...

Делегація Львівщини взяла участь у Міжнародному Саміті міст та регіонів

09-05-2024 20:39403

Делегація Львівщини взяла участь у  Міжнародному Саміті міст та регіонів
Фото: пресслужба ЛОР

У Києві в рамках діяльності Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України стартував Другий Міжнародний Саміт міст і регіонів, який триває упродовж 8 та 9 травня.

Цьогорічний захід за участі понад 250 представників українських та іноземних місцевих громад, як і минулого року, проходить під гаслом «As strong as united», інформує пресслужба ЛОР.

Він має на меті об‘єднати на  одному майданчику українські та іноземні місцеві громади задля спільного партнерства, взаємопідтримки, обміну досвідом з метою перемоги та відновлення України, встановлення і гарантування миру і безпеки.

Участь у Саміті беруть іноземні делегації зі США, Австрії, Німеччини, Італії, Бельгії, Франції, Данії, Польщі, Канади, Чехії, Латвії, Литви, Угорщини, Румунії, Словаччини, Молдови, а також представники Ради Європи та Європейського комітету регіонів.

Також до роботи Саміту долучилися керівництво Львівської області, місцевого самоврядування та представники громад області.

«Теми відновлення та розвитку громад і територій під час війни та у повоєнний період, європейської інтеграції України, долання гуманітарних викликів, зокрема, інтеграції внутрішньо переміщених осіб, а також реабілітації жертв війни є дуже важливими для нашого регіону, у кожній з них маємо певні напрацювання та досягнення. Однак і потребуємо дієвої співпраці з міжнародними партнерами та державної підтримки, а часто і вдосконалення законодавства у різних галузях.

Саме на Львівщині працюють шелтери, діють великі реабілітаційні центри як Superhumans та Unbroken. Наша область стала пілотною для впровадження єдиного вікна надання послуг ветеранам та військовим у ЦНАПах. Щодо комунальних закладів Львівської облради, намагаємося насамперед максимально вдосконалювати та осучаснювати ті, які надають медичні та соціальні послуги. Наскільки це дозволяє воєнна ситуація», - зауважив в.о. голови Львівської обласної ради Юрій Холод.

Leopolis.news