logo
22/06
21/06
20/06
19/06
17/06
14/06
13/06
2 ...

Співак-романтик Golubenko та репер Blockbaby записали спільний трек (ВІДЕО)

10-05-2024 18:44302

Співак-романтик Golubenko та репер Blockbaby записали спільний трек (ВІДЕО)

Чуттєвий співак Golubenko та репер Blockbaby об’єдналися та випустили спільну роботу під назвою «Lie to you».

Про це повідомляють пресслужби співаків.  

«Lie to you» - це пісня, яка розповідає про відносини між двома людьми, де хлопець виступає як "bad guy". Її головна ідея полягає в конфлікті між тим, що хочеться і тим, що розумно. Герой відчуває, що ця дівчина є особливою і неповторною, але водночас розуміє, що може стати причиною болю і розчарування. Трек виражає цей конфлікт почуттів і розуму, бажання зберегти зв'язок, але при цьому не брехати один одному про можливі наслідки», – йдеться у релізі анонсу. 

Blockbaby: «Ми познайомились з Давидом на дні народження нашого спільного знайомого. Відразу ж знайшли спільну мову через нашу любов до музики. Тоді й виникла ідея зробити трек і спробувати поєднати наші стилі в творчості в одній роботі. Я запросив Давида на студію попрацювати разом, де і народився приспів. Фінальну версію вже зараз ви можете почути на усіх музичних майданчиках». 

Golubenko: «Ми з Блоком обидва з Вінниці і я насправді дуже рідко зустрічав якихось крутих музикантів з мого міста. Я був здивований, наскільки легко склалася наша співпраця і як швидко ми створили цей, досить хітовий, як на мене, чіпкий приспів. Цікаво, що ця пісня не створилася відразу. Спочатку ми написали інший трек, який був зовсім іншого стилю. Через кілька днів, переслухавши його, ми зрозуміли, що потрібно спробувати щось інше. І ось тоді народилася «Lie to you». 

Leopolis.news