logo
22/06
21/06
20/06
19/06
17/06
14/06
13/06
2 ...

Сьогодні проходить фестиваль «Флюгери Львова»

11-05-2024 18:25300

Сьогодні проходить фестиваль «Флюгери Львова»
Фото: ЛМР

Прокидання з «Мертвим півнем», виступ військового оркестру та місцевих гуртів – у Львові проходить перший день фестивалю «Флюгери Львова». Окрім музики відвідувачів чекає лекція про феномен фестивалів у час війни. «Квитком» є добровільний внесок на підтримку українських військових.

Про це повідомляє пресслужба Львівської міської ради.

Фестиваль «Флюгери Львова» зібрав як давніх його поціновувачів, так і нових молодих людей, кажуть організатори. Через ранкову тривогу виступ довелося призупинити. Так само захід не проводили під час церемонії прощання, яка відбулась сьогодні у місті.

Цьогоріч фестиваль не комерційний. Учасникам пропонують задонатити для  103 бригади ЗСУ, в якій служить художник Євген Равський, який є другом фестивалю та багатьох музикантів. Організатори запрошують охочих приходити у закапелок Маркіяна Іващишина і долучитися до фестивалю.

«Ми розуміємо, що війна, але теж розуміємо, що зараз культура допомагає нам виживати, стояти та підтримувати хлопців і дівчат у Збройних Силах України.

Серед відвідувачів маємо і військових, які демобілізовані, ветеранів та волонтерів. Тож якщо хтось ще не знає як провести вихідні, будемо раді бачити кожного і кожну, щоб підтримати наших захисників та одне одного», – сказала Юлія Хомчин, директорка Інституту стратегії культури Львова.

Пообіді на фестивалі виступатимуть гурт «Бетон» з Андрієм Жолобом, львівський колектив «Три кроки в ніч», а також «Пиріг і Батіг».

Програма Флюгерів 2024

11 травня, субота

10:00 _ Прокидання із «Мертвим півнем». Ведучий Андрій Жолоб (Закапелок Маркіяна Іващишина)

12:00 _ Військовий оркестр Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного (площа Ринок)

18:00 _ Лекція дослідниці Богдани Ткачук про феномен фестивалів у час війни (Закапелок Маркіяна Іващишина)

18:30 _ Гурт «Три кроки в ніч» та читання поезії Софії Ленартович (Закапелок Маркіяна Іващишина)

19:15 _ Лекція-представлення Марії Пігури, керівниці Офісу Lviv – the European Youth Capital 2025, про важливість статусу Молодіжної столиці Європи для Львова (Закапелок Маркіяна Іващишина)

19:30 _ Гурт «Бетон» (Закапелок Маркіяна Іващишина)

20:30 _ Гурт «Пиріг і Батіг» (Закапелок Маркіяна Іващишина)

12 травня, неділя

13:00_Вистава «Джереґеля.ВеснянОчки» від Першого театру. Ритуал закликання весни (Закапелок Маркіяна Іващишина). Вхід вільний для дітей та їхніх батьків. Вистава рекомендована для дітей від 10 років.

Підготував Володимир Піняжко, Leopolis.news