logo
14/06
13/06
12/06
2 ...

Польща скасувала переговори з Україною стосовно експорту зерна

13-05-2024 16:01353

Польща скасувала переговори з Україною стосовно експорту зерна
Фото: eadaily.com

Польща відмовилася від переговорів з Україною щодо експорту зерна, які були заплановані на 14 травня, через скандал, пов'язаний зі звинуваченнями у корупції, висунутими в адресу міністра агрополітики Миколи Сольського.

Про це повідомив заступник міністра сільського господарства Польщі Міхал Колодзейчак, пише Аgropolska.

«Ми планували ще один раунд переговорів на 14 травня, але вони були скасовані. Попередні переговори були важкими, у нас були розбіжності з багатьох питань, але ми послідовно намагалися знайти спільну мову», – сказав заступник міністра.

«Прем'єр-міністр Туск делегував мене на роботу в міністерство п'ять місяців тому, тут у мене є свої завдання, які я хочу виконати. Новий уряд дуже відкрився для фермерів, ми регулярно зустрічаємося, розмовляємо, шукаємо рішення. Це ділянку, яку мені закріпив Прем’єр-міністр», – додав він.

Як повідомляли, 25 квітня міністр агрополітики Микола Сольський, якого підозрюють в оборудках із землею на 500 мільйонів, написав заяву про відставку.

Ексголову аграрного комітету Верховної Ради - чинного міністра агрополітики Миколу Сольського було викрито на заволодінні державною землею на 291 млн грн та спробі заволодіння землею ще на 190 млн грн. 

Крім Сольського, підозру у справі з оборудок із землею вручили також його заступнику - Маркіяну Дмитрасевичу, який нині перебуває у відрядженні за кордоном у зв’язку з початком перемовин України про вступ до ЄС в частині аграрного блоку.

Справа проти міністр стосується періоду 2017-2018 років.

Сольський 25 квітня написав заяву про відставку.

Але згодом міністра Сольського звільнили під заставу у майже 76 млн грн.

9 травня ВРУ звільнила його з посади міністра.

Підготував Олександр Чамара, Leopolis.news