logo
24/06
23/06
21/06
20/06
19/06
18/06
17/06
2 ...

Зеленський розповів, про що говорив з Блінкеном

14-05-2024 15:58375

Зеленський розповів, про що говорив з Блінкеном
Фото: Офісу президента

Президент України Володимир Зеленський провів зустріч із держсекретарем США Ентоні Блінкеном, який прибув до Києва з неоголошеним візитом.

Про це він написав у Фейсбук.

«Докладно обговорили ситуацію на полі бою, підтримку наших воїнів і подальшу оборонну співпрацю. Зокрема, говорили про системи «Петріот» для України, для захисту наших міст і громад, як-от Харків і Харківщина. Два «петріоти» для Харківщини могли б суттєво допомогти в захисті життя від російського терору», – зазначив Зеленський.

Також обговорили підготовку до Глобального саміту миру.

«Для нас важливо, щоб взяли участь США, Президент Байден і щоб роль Америки в підтримці світового порядку, заснованого на правилах, не слабшала», – додав Президент України.

Натомість Зеленський подякував американському народові, Конгресу США, Палаті представників, Президенту Байдену та його команді за підтримку нашої боротьби заради свободи й незалежності.

«Ми цінуємо рішення щодо продовження підтримки США для України і сьогодні говорили про те, як найоперативніше реалізувати оголошені пакети допомоги, щоб зброя якнайшвидше запрацювала в руках наших воїнів», – наголосив він.

Підготував Олександр Чамара, Leopolis.news