logo
14/06
13/06
12/06
09/06
07/06
06/06
05/06
04/06
03/06
2 ...

У Бродах українська письменниця Ганна Гороженко презентувала свої романи

14-05-2024 20:32518

У Бродах українська письменниця Ганна Гороженко презентувала свої романи

У вівторок, 14 травня, в читальній залі міської центральної бібліотеки, в рамках заходів музейного тижня, відбулася презентація художніх творів української письменниці, кураторки проєкту з дослідження Українського бароко «Історія зі смаком» Ганни Гороженко.

На початку презентації присутні в залі вшанували хвилиною мовчання полеглих воїнів – борців за волю та незалежність України у новітній московсько-українській війні. Потім авторка, одягнена в одіж дружин козацької доби, говорила про свою творчу діяльність, про історичні події, що надихають її до написання романів, як зазначила письменниця, у стилі історичного сентименталізму.

Також пані Ганна розповіла багато цікавого про предмети одягу українців, зокрема дружин козацької старшини періоду XVII-XVIII сторіччя – Українське бароко та вплив на нього тодішньої, образно кажучи, французької моди часів Людовика XIV, продемонструвавши окремі із них.

У проміжках між розповідями авторки презентованих творів, двоє школярок та викладачка школи естетичного виховання м. Броди виконували музично-пісенні твори на бандурах.

Презентаційний захід було організовано працівниками Бродівського історико-краєзнавчого музею, Бродівської міської бібліотеки та Бродівської школи естетичного виховання.

Михайло Шишка, журналіст, для Leopolis.news

Фото автора