logo
14/06
13/06
12/06
09/06
07/06
06/06
05/06
04/06
03/06
2 ...

На історичному факультеті ЛНУ ім. І. Франка провели Благодійний книжковий форум (ФОТО)

17-05-2024 14:06193

На історичному факультеті ЛНУ ім. І. Франка провели Благодійний книжковий форум (ФОТО)
Фото: пресцентр ЛНУ ім. І. Франка

16 травня 2024 року на історичному факультеті ЛНУ ім. І. Франка відбувся Благодійний книжковий форум.

Студенти мали можливість поповнити особисті бібліотеки якісною та корисною літературою, яку надали викладачі з власних книгозбірень, за донат у підтримку військовослужбовців. Подію організували представники Студентської ради та Профбюро історичного факультету, інформує пресцентр ЛНУ ім. І. Франка.

Метою заходу було закрити збір на РЕБ для 125-ї Окремої бригади територіальної оборони Збройних Сил України. До неї на початку повномасштабного вторгнення долучився доктор історичних наук етнолог Роман Тарнавський, пари якого студенти згадують з теплом та усмішкою. Майбутні історики мають надію, що після перемоги Роман Богданович повернеться до викладацької діяльності та допомагатиме і надалі поглиблювати їхні знання.

Окрім продажу книг впродовж події організатори провели «Тихий аукціон», долучившись до якого у Telegram-каналах студентських організацій історичного факультету учасники змогли виграти рідкісні книги з підписами їхніх авторів.

Своїми враженнями поділилася голова Студентської ради історичного факультету Вікторія Симко: «Наразі нам вдалося зібрати близько 17 тисяч гривень. Направду не очікувала такого гарного результату, який дарує натхнення і сили для майбутньої діяльності самоврядування. Ми радіємо, що студенти зацікавилися і долучилися до нашої ініціативи.  Маю надію, що подібні заходи стануть гарною традицією на факультеті».

Leopolis.news