logo
25/06
2 ...

Львів'янин Станіслав Горуна здобув бронзу чемпіонату Європи з карате-2024

17-05-2024 18:06273

Львів'янин Станіслав Горуна здобув бронзу чемпіонату Європи з карате-2024
Фото: Львівська ОВА

Станіслав Горуна посів третє місце в командних змаганнях з розділу карате – куміте.

Як повідомляє пресслужба Львівської ОВА, чемпіонат Європи з карате серед дорослих відбувся з 5 по 14 травня в Хорватії у місті Задар. 

Національна збірна України з карате, яка складалася з 20 найкращих каратистів, здобула три бронзові нагороди чемпіонату Європи. Дві медалі – індивідуальні та одна в команді. 

Спортсмен зі Львівщини Станіслав Горуна посів третє місце саме в командних змаганнях з розділу карате – куміте. Разом з ним виступали Андрій Заплітний (Чернівецька область), Валерій Чоботар (Чернівецька область), Андрій Торошанко (Київ), Різван Талібов (Чернівецька область), Валерій Сонних (Київ), Костянтин Цимбал (Київ).

Хоча українці поступилися в першому протистоянні суперникам з Італії з рахунком 1:3, але змогли вибороти перемоги над збірними Албанії та Македонії та вийшли у бронзовий фінал. У цьому емоційному поєдинку вони перемогли збірну Туреччини з рахунком 3:1, ставши бронзовими призерами чемпіонату Європи.

«Ще одна чудова новина – крім бронзової нагороди на чемпіонаті Європи, українці здобули пряму ліцензію на перший командний Чемпіонат світу з карате 2024. Цей захід відбудеться з 22 по 24 листопада в Памплоні (Іспанія)», – розповів начальник управління молоді та спорту Львівської обласної військової адміністрації Роман Хім’як.

Підготувала Ольга Балух, Leopolis.news