logo
25/06
2 ...

ЦНАПи Львова готові до оновлення даних військовозобов’язаних – мерія

17-05-2024 19:10352

ЦНАПи Львова готові до оновлення даних військовозобов’язаних – мерія
Фото: пресслужба ЛМР

У суботу, 18 травня, набуде чинності закон про мобілізацію, згідно з яким військовозобов’язані повинні впродовж 60 днів оновити свої військово-облікові дані. Це можна буде зробити у ТЦК, ЦНАПах та через мобільний застосунок «Резерв+».

Про це інформує пресслужба ЛМР.

«Раніше були проведені навчання адміністраторів та розіслані відповідні інструкції і відповіді на найпоширеніші запитання щодо оновлення даних військовозобов'язаних», - повідомили  в міському управлінні адміністративних послуг.

Так, військовозобов’язані, призовники та резервісти за законом зобов’язані оновити свої облікові дані, а саме: 

▪ фактичну адресу проживання, 

▪ мобільний номер, 

▪ адресу електронної пошти (за її наявності). 

При собі у ЦНАПі потрібно мати паспорт громадянина України, ідентифікаційний код та актуальний номер телефону. Результатом послуги стане витяг про актуалізацію даних в Єдиному державному реєстрі призовників, військовозобов’язаних та резервістів, який формується засобами Реєстру та роздруковується адміністратором ЦНАП. Жодних скерувань на ВКЛ чи вклеювання штрих-кодів ЦНАП не здійснюватиме. 

Окрім цього, працівники ЦНАПів готові надавати консультації відвідувачам. Зокрема, у працівників можна уточнити, чи потрібно оновлювати дані чоловікам, що мають інвалідність 1,2 чи 3 групи; чи потрібно оновлювати дані чоловікам, які були тимчасово непридатні; як оновити свої дані в електронному кабінеті чи коли він запрацює; що буде після оновлення даних; чи потрібно проходити ВЛК і скільки на це дається часу тощо.

Додамо, що мережа Центрів надання адміністративних послуг у Львівській громаді охоплює 6 підрозділів у Львові, ще 3 підрозділи у Винниках, Рудному, Брюховичах, а також офіси у Зашкові, Рясному-Руському і Лисиничах.

Адреси Центрів надання адміністративних послуг у Львові:

·         м. Львів, пл. Ринок, 1

·         м. Львів, вул. Костя Левицького, 67

·         м. Львів, пр. Червоної Калини, 72а

·         м. Львів, вул. Хвильового, 14а

·         м. Львів, вул. І. Виговського, 32

·         м. Львів, вул. Ген. Чупринки, 85

Leopolis.news