logo
14/06
13/06
12/06
09/06
07/06
06/06
05/06
04/06
03/06
2 ...

У Львові презентували виставковий проєкт «Вогонь віри»

17-05-2024 20:35327

У Львові презентували виставковий проєкт «Вогонь віри»
Фото: пресслужба ЛОР

У Львівський музей історії релігії відбулася презентація виставкового проєкту «Вогонь віри».

Цей проєкт є результатом творчого задуму та спільною роботою завідувачки експозиційного відділу Ірини Боцько з Музеєм Митрополита Андрея Шептицького, інформує пресслужба ЛОР.

Виставка «Вогонь віри» пропонує відвідувачам унікальну можливість подорожувати в часі та просторі, розкриваючи еволюцію символів вогню від найдавніших часів до сьогодення. Гості виставки зможуть побачити артефакти з різних епох, що відображають культ вогню у віруваннях первісних народів, а також сакральне значення вогню в різних релігіях.
Експозиція ознайомлює відвідувачів з широким спектром тем, включаючи предмети для запалювання вогню в різних релігіях, а також зв'язок між святими і вогнем.

«У Новому Заповіті вогонь є символом божественної любові. Церковна свічка символізує божественне Світло, правду, істину, що перемагає темряву гріха, є символом звернення до Бога, а віск, з якого вона виготовлялася, символом пожертви та подяки Господу. Відвідувачі також зможуть ознайомитись з ритуальними речами для запалювання вогню, які використовують в юдаїзмі, християнстві, ісламі, індуїзмі й буддизмі», – зазначають організатори.
Відвідати виставку можна протягом цього року за адресою: м. Львів, пл. Музейна, 1.

Leopolis.news