logo
25/06
2 ...

«Домівка врятованих тварин» оголосила про закриття: у мерії кажуть, що допоможуть притулку

17-05-2024 19:47331

«Домівка врятованих тварин» оголосила про закриття: у мерії кажуть, що допоможуть притулку
Фото: пресслужба ЛМР

Керівник благодійної організації та притулку «Домівка врятованих тварин» Орест Залипський заявив про закриття притулку.

Про це він написав у Фейсбук.

«Проєкт «Домівка Врятованих Тварин» розпочинає процес ліквідації центрів порятунку.

Ми вже як рік виживаємо як можемо, постійних чи навіть тимчасових спонсорів немає, збори кожного разу просто наближаються до нуля», – написав Орест Залипський.

«Центр порятунку тварин чи притулок це дуже великі витрати і йде мова не тільки про годівлю тварин. А ми витрачаємо гроші на вивіз сміття, на заробітню плату, на матеріали, на якісну їжу для тварин, на ліки, на ветеринарів, на паливо, на ремонт автомобіля, на вакцини, на обробки, на миючі засоби, на антисептики, на рукавички, на відра, на віники, на швабри. Ну це тільки такий поверхневий список того на, що йдуть гроші притулку.

Так ось до чого ми ведемо, ми більше не в силах, затримувати зарплатню по 1-1,5 міс, накопичувати борги 200-300 тис за лікування тварин, мати постійні борги за їжу для тварин.

І ми прийняли дуже складне для нашої команди рішення ми повністю зупиняємо прийом усіх тварин та починаємо працювати над ліквідацією наших центрів. Якщо говорити прямою мовою МИ ЗАКРИВАЄМО «Домівку врятованих тварин», – розповів керівник притулку.

Натомість у Львівській міській раді кажуть, що зроблять все, аби притулок продовжив роботу.

Зокрема, на пост відреагував перший заступник міського голови Львова Андрій Москаленко.

«Орест Залипський та команда роблять роками надважливу працю, аби рятувати тварин. З нашого боку зробимо все, аби вони продовжили свою роботу. Щойно говорив з Орестом. В понеділок зустрічаємось і визначимо напрямки, по яких будемо допомагати», – зазначив Андрій Москаленко.

Нагадаємо, в Домівці врятованих тварин є як домашні, так і свійські тварини. Загалом тут близько 1500 тварин.

За 2023 рік «Домівка врятованих тварин» прийняла 864 тварини, з яких прилаштували 449 котів\собак та 63 інших видів тварин: кроликів, щурів, морських свинок, хом'яків, папуг, червоновухих черепах та шиншил. Також працівники притулку організували евакуаційні місії із наданням гуманітарної допомоги, в прифронтові зони та зони бойових дій. Одна з них – це поїздка після підриву Херсонської ГЕС, тоді вдалося евакуювати 96 котів та 72 собаки.

Підготував Олександр Чамара, Leopolis.news