logo
25/06
2 ...

На занятті гуртка учні Твіржанської школи навчалися управляти дронами

19-05-2024 19:02436

На занятті гуртка учні Твіржанської школи навчалися управляти дронами
В освітньому закладі «Твіржанський ЗЗСО І-ІІІст.-ЗДО» Мостиської ТГ (директор школи Іванна Щербата) відбулося відкрите заняття гуртка «Незламний дронмайстер». 

Тема дронів зараз  актуальна, як ніколи. Відомості про їхнє створення, FPV польоти, а також  навички управління квадрокоптером  вкрай необхідні нашим захисникам та захисницям, адже допомагають зберегти їхнє життя та виконувати  бойові завдання.

Керівник гуртка Мирослав Гнатовський допомагає учнівській молоді зрозуміти основні принципи конструювання та польоту літальних апаратів, а також набути практичних навичок в управлінні дронами. Під час занять учні й учениці вивчають принцип їхньої роботи, а також технічні основи створення та ремонту безпілотників. Такі заняття проходять в рамках Плану заходів відповідно до  листа Яворівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Програма гуртка  спрямована на поглиблення і розширення знань із базових дисциплін: фізики, математики, хімії, інформатики, географії, екології, біології та обізнаності в інших сучасних науково-технологічних сферах діяльності людини, що є одним із основних принципів STEM-освіти.

Галина СОРОКА, для Leopolis.news

Фото з відкритих джерел