logo
14/06
13/06
12/06
09/06
07/06
06/06
05/06
04/06
03/06
2 ...

Унікальну вишиванку для Усика створили у львівському ательє

20-05-2024 12:53483

Унікальну вишиванку для Усика створили у львівському ательє

Олександр Усик, який в історичному бою переміг британця Тайсона Ф'юрі, став першим абсолютним чемпіоном світу в надважкій вазі у XXI столітті, та незламність і самобутність українців Усик демонстрував не тільки на рингу, а й в кулуарах бою в Ер-Ріяді (Саудівська Аравія) – зокрема, своїм зовнішнім виглядом.

Так на церемонію зважування боксер прийшов в яскравій червоній вишиванці із зображенням українського воїна Олександра Мацієвського, який є символом звитяги народу України. Цю унікальну сорочку для Усика пошив український міжнародний бренд MARYLU by Nazarchuk. Про це повідомила промоменеджерка Галина Гузьо.

На передній частині ексклюзивної вишиванки для Олександра Усика, фото і відео якої облетіли увесь світ, - вишивка чорними нитками зі слов’янським орнаментом «Алатир» - символ Бога-Творця. Він звʼязує усі сторони світу і позначає абсолютний баланс, гармонію й рівновагу, які так важливі перед поєдинком. 

На спині традиційної сорочки - вишитий портрет українського військовополоненого Олександра Мацієвського, якого окупанти розстріляли після слів «Слава Україні!». Поряд із зображення Героя - вірш: «Слава Україні — за такі слова кулю ти отримав і тебе нема, але пам‘ять вічна, воїне, тобі, ти за неньку рідну, ворогів давив. Показав ти силу, силу ЗСУ, так Героям слава, а тобі в раю». Автор цих рядків – боксер Олександр Усик, він присвятив їх страченому бійцю.

«Кожен українець знає історію Героя, якого зображено на цьому портреті. Але за кордоном таких одиниці. Тому ми й створили цю вишиванку для Олександра Усика - з метою, аби увесь світ дізнався про українського воїна Олександра Мацієвського. Щоб якомога більше людей цікавились та запитували: “Що означає цей портрет?”, - розповідають львівські дизайнерки бренду MARYLU by Nazarchuk Марʼяна та Марта Назарчук. - І як тільки Усик вийшов з автобуса, прибувши на зважування, усі відразу звернули увагу на його вишиванку: запитували, просили переклад... Тоді ми зрозуміли, що наша місія виконана». 

Унікальна вишиванка в подарунок для чемпіона світу Олександра Усика була створена у львівському ательє бренду MARYLU by Nazarchuk (також у бренду є Модний дім в Трускавці та ательє в Італії) - у рекордні для такої роботи два тижні. “Наша авторська вишивка, створена з любов'ю та честю в памʼять Героя, який назавжди в серцях у кожного Українця, - кажуть мати та донька Марʼяна та Марта Назарчук. - А згодом ми дізналися, що у давнину козаки перед важливим боєм одягали саме червоний колір. Тож наша вишиванка стала для Усика ще й переможною! Недарма, червоний - це колір сили духу, що надає сил і контролює емоції”.

Вишиванку від MARYLU by Nazarchuk для українця-переможця в Саудівську Аравію привезла українська телепродюсерка Оксана Гнатишин, для якої бренд створював образ для поїздки на історичний поєдинок. А найближчим часом дизайнерки планують передати вишитий портрет Олександра Мацієвського його матері.

Міжнародний бренд MARYLU by Nazarchuk був неодноразово представлений на міжнародних заходах в Італії, Франції, Німеччині, Болгарії, Туреччині, Албанії, Україні. У світі моди бренд уже понад 20 років. Мета MARYLU by Nazarchuk - щоб ще більше людей у всьому світі мали можливість доторкнутися до душі українців, тобто до вишиванки. Дизайнери: Марʼяна та Марта Назарчук.   

Leopolis.news