logo
14/06
2 ...

Цього тижня на Львівщині відзначатимуть Свято Героїв

20-05-2024 14:49212

Цього тижня на Львівщині відзначатимуть Свято Героїв
Фото: ЛОВА

Цього тижня, 23 травня, Львівщина відзначатиме Свято Героїв. Жителів та гостей області запрошують долучитись до вшанування пам'яті полеглих воїнів.

Про це повідомляє пресслужба ЛОВА.

Свято започаткувала у 1941 році Організація українських націоналістів (ОУН). День обрали невипадково, адже саме 23 травня 1938 року був убитий полковник армії УНР, державний, військовий і політичний діяч Євген Коновалець – один з головних ідеологів українського націоналізму.

«23 травня Україна віддає шану пам'яті усім Героям, які відстоювали її незалежність та суверенітет у різні часи, і тим, які просто зараз ведуть боротьбу проти російської армії за рідні кордони. Це горде і одночасно сумне свято - багато українських Героїв розплатилися життям заради нашої країни. Саме тому найважливіше у цей день відвідати могили тих, чиї життя були покладені на вівтар нашої свободи», - зазначив директор департаменту комунікацій та внутрішньої політики Львівської ОВА Юрій Горун.

Усіх мешканців та гостей міста, запрошують 23 травня об 11:00 прийти та вшанувати пам’ять полеглих Героїв України на Марсовому полі та полях почесних поховань № 67 та 76 Личаківського кладовища (вул. Мечникова).

Підготував Володимир Піняжко, Leopolis.news