logo
15/06
14/06
13/06
12/06
2 ...

На Work.ua з’явилась можливість вказувати бронювання для працівників у вакансіях

21-05-2024 11:34271

На Work.ua з’явилась можливість вказувати бронювання для працівників у вакансіях
Фото: ілюстративне

У сервісі пошуку роботи Work.ua зʼявилась можливість для роботодавця вказувати у вакансіях про наявність бронювання для працівників.

Про це з посиланням на пресслужбу Work.ua пише «Економічна правда».

«На Work.ua зʼявився окремий розділ, а також фільтр з вакансіями, у яких вказано, що компанія бронює працівників. Тепер шукачі легко зможуть знайти такі пропозиції роботи й швидко відгукнутися на них», – йдеться в повідомленні.

У сервісі з пошуку роботи запевняють, що нова функція може допомогти компаніям, які вважаються критично вадливими та можуть бронювати працівників, швидше знаходити дефіцитних спеціалістів.

Саме тому Work.ua зробив доступною опцію вказувати у вакансії, що компанія бронює працівників на конкретній посаді. Це допоможе роботодавцям знаходити потрібних людей в команди, їхнім підприємствам працювати й підтримувати економіку країни, а шукачам — відразу бачити такі пропозиції. 

Додається, що усі вакансії з бронюванням з’являються у розділі пошуку «З бронюванням працівників». Наразі на сайті  розміщено понад 800 таких вакансій. крім того, на картці вакансії виводиться спеціальна позначка, що посада передбачає бронювання, і зелений бейдж. 

Підготувала Ольга Балух, Leopolis.news