logo
15/06
14/06
13/06
12/06
11/06
10/06
08/06
07/06
2 ...

Зеленський здзвонився сьогодні із президентами Румунії та Анголи: деталі розмов

21-05-2024 15:32219

Зеленський здзвонився сьогодні із президентами Румунії та Анголи: деталі розмов
Фото: Офісу президента

Президент України Володимир Зеленський провів сьогодні розмови із президентом Румунії Клаусом Йоханнісом і Президентом Анголи Жоао Лоренсу та запросив їх обох на Саміт миру у Швейцарії.

Про це він повідомив у Телеграмі.

Президента Йоханніса Зеленський поінформував про поточну ситуацію на полі бою та ключові оборонні потреби України, особливо в ППО різних типів. Також домовилися прискорити нашу спільну роботу над двосторонньою угодою у сфері безпеки.

«Я вдячний Президенту Йоханнісу за те, що він підтвердив свою участь у Саміті миру, а також за готовність докласти зусиль для заохочення участі інших країн», – зазначив Президент України.

Президенту Анголи Жоао Лоренсу Зеленський подякував за підтримку суверенітету й територіальної цілісності України, а також його особисту позицію щодо засудження російської агресії.

Він запросив його взяти участь в інавгураційному Саміті миру у Швейцарії.

«Для нас важливо, щоб на Саміті прозвучали голоси Анголи та інших країн Африки, особливо щодо такої теми, як глобальна продовольча безпека.

Ми домовилися продовжити контакти на різних рівнях, щоб розвивати відносини між нашими країнами. Я запросив Президента Лоренсу до України», – розповів Зеленський.

Підготував Олександр Чамара, Leopolis.news