logo
14/06
13/06
12/06
09/06
07/06
06/06
05/06
04/06
03/06
2 ...

У Старому Самборі завершився перший обласний фестиваль хореографічного мистецтва «Ворота Карпат»

21-05-2024 18:20354

У Старому Самборі завершився перший обласний фестиваль хореографічного мистецтва «Ворота Карпат»
Фото: Старосамбірської міської ради

У Старому Самборі завершився І обласний фестиваль хореографічного мистецтва «Ворота Карпат». Мистецьке свято танцю було організоване Національною хореографічною спілкою України та відділом культури, молоді, спорту та туризму Старосамбірської міської ради в рамках проекту «Танцем до Перемоги». Водночас проводилась збірка донатів для ЗСУ.

Про це повідомив кореспондент Leopolis.news.

У фестивалі своє мистецтво танцю демонстрували хореографічні колективи з різних куточків Львівщини. Серед них, зокрема, ансамбль українського танцю «Самбірчанка» КЗ ЛОР «Самбірський фаховий коледж культури і мистецтв», зразкова хореографічна студія «Оксамит» Центру культури і дозвілля м. Рава-Руська, ансамбль народного танцю «Діброва» КЗ ЛОР «Львівський фаховий коледж культури і мистецтв», зразковий танцювальний колектив  «Фієста». СШ № 1, м. Львів, ансамбль народного танцю «Перлини Прикарпаття» Старосамбірської школи мистецтв, народний ансамбль народного танцю «Полонина» Національного лісотехнічного університету України та інші – загалом понад двісті учасників.

За словами організаторів, обласний фестиваль у Старому Самборі став не тільки чудовою можливістю продемонструвати свої таланти та майстерність, але й важливою подією для збереження,  розвитку народного хореографічного мистецтва, пошуку нових форм українського сучасного і  народного танцю.

«Танець, – зазначила ведуча Марія Хомин-Маморська, – прекрасніше з усіх видів мистецтв, він –  саме життя українців».

Відтак усі колективи нагородили пам’ятними подарунками, Дипломами учасника фестивалю та спеціальними відзнаками. Танцюристам бажали  підкорення нових хореографічних вершин.

Микола СЕНЕЙКО, для Leopolis.news